Výuka přes Skype – moderní vymoženost pro mladé?

Znáte to sami: konečně jste se přinutili pro své jazykové znalosti něco dělat a přihlásili jste se do jazykovky. První týdny se vás drží nadšení a JSTE NA SEBE PYŠNÍ, že jste konečně udělali první krok. Třetí týden začnete přemýšlet nad tím, že byste možná přece jen potřebovali v kurzu trochu VÍC MLUVIT. Pátý týden jste po práci natolik unavení, že DOJÍŽDĚT NĚKAM NA KURZ projednou vzdáte. O dva měsíce později zjistíte, že každotýdenní pendlování na KURZ NENÍ NIC PRO VÁS. Nebo byste přece jen potřebovali osobní přístup.

Poznali jste se v následující situaci? Ručím za to, že nejste ani první ani poslední, kdo jazykový kurz přesně z výše popsaných důvodů po pár týdnech vzdá. Naštěstí i pro vás existuje v současné době MODERNÍ ŘEŠENÍ. Řešení, o kterém jsem i já před pár lety neměla ani páru:

VÝUKA JAZYKA PŘES SKYPE

Taky jste teď tázavě zvedli obočí a začínají vám hlavou běhat nejrůznější otázky?

ZAJÍMÁ VÁS:

  • jaké jsou výhody výuky přes Skype?
  • jak to přesně funguje?
  • jestli je skype vhodný i pro děti a mládež?

Přesně o tom jsem si povídala s autorkou projektu S angličtinou na koniJANOU KOCHOVOU.

Jana je expertka na skype výuku, která před pár lety dokonce založila úspěšný projekt výuky jazyků online jménem LANGON. Tato usměvavá sympaťanda má se skype výukou několikaleté zkušenosti, které dokonce v současnosti předává dál a pomáhá tak jiným učitelům k lepšímu vedení výuky.

V následujícím videu jsme pro vás s Janou shrnuli nejdůležitější informace k tomuto typu výuku. Můžete se tak dovědět, jak skype-výuka probíhá, jaké jsou naše osobní zkušenosti a v jakých případech bychom učení přes Skype nedoporučili:

Snad se nám podařilo vás konečně přesvědčit o tom, že jazykové lekce přes Skype nejsou jen pro mladé. Jestli tak pro své jazykové znalosti chcete konečně něco udělat a vyzkoušet výuku NĚMČINY, jednoduchým kliknutím na tento odkaz ode mě dostanete ještě více zajímavých informací >>  

______________________________________________________________

Kdo je Jana Kochová:

Nadšená lektorka angličtiny a ještě nadšenější propagátorka výuky jazyků přes Skype.

Její vášní je práce s lidmi a jejich jazykovými radostmi i starostmi. Učím své klienty, jak zvládnout angličtinu přirozeně a s úsměvem. Díky svým lektorským zkušenostem ráda inspiruji další lektory a učitele, kteří mají chuť a odvahu něco změnit, k vytváření lekcí, které baví, a opravdu naučí.

Autorka e-booků: 5 TIPŮ JAK BÝT S ANGLIČTINOU NA KONI aneb jak jednou provždy přeskočit úroveň věčný začátečník (ZDARMA)

3 LEKCE ANGLIČTINY, KTERÉ BUDOU BAVIT (e-book pro učitele angličtiny)

www.janakochova.cz, www.langon.cz

Jsem lektorkou němčiny živě i online. Mám dostatek zkušeností ze skupinových kurzů v Německu, zároveň ale i odučené tisíce hodin jednotlivců přes Skype.
V mých skype lekcích šitých na míru vašim jazykovým cílům a potřebám vám ukážu, že němčina opravdu není tak složitá, jak jste si dosud mysleli ;)
Pokud potřebujete popostrčit ve vašich znalostech němčiny, pomůže vám můj jazykový test.
Pokud si hledáte práci s němčinou a víte, že budete muset absolvovat pohovor v německém jazyce, rozhodně si stáhněte můj eBook Jak se připravit na pohovor v němčině.
Více informací o mně najdete tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů