KDYŽ UŽ NĚMECKY, TAK SE VŠÍM VŠUDY!

trénink správné německé výslovnosti - 2x přes Skype a napořád!

Vadí vám, že pořád nerozumíte rodilým mluvčím?

Slovíčka ovládáte, v audio-nahrávkách se ale hned ztrácíte?

Co kdybych vám řekla, že vás skoro jako mávnutím kouzelného proutku zasvětím do tajů správné německé výslovnosti?

žádné plácání se v audio-nahrávkách s rodilými mluvčími. Už žádná počeštělá výslovnost, podle které všem po prvních sekundách odhalíte, odkud pocházíte.

Mám pro vás klíč ke skvělé výslovnosti, se kterou už nebudete muset při poslechu rodilých mluvčích nic hledat ani lovit, ale začnete KONEČNĚ ROZUMĚT!

Když v Německu dnes promluvím, všichni si myslí, že jsem se tam už narodila. Neprozradí mě ani jazykové znalosti, ani žádný CIZÍ PŘÍZVUK. Když přijedu do Rakouska, všichni si myslí, že jsem Němka. Nebylo to tak ale vždycky. Ještě na gymplu jsem o německé výslovnosti neměla ani páru a vyslovovala ji hezky počesku. Jak by taky ne, když se v českém školství se správnou výslovností pracuje úplně minimálně.

Všechno se změnilo kurzy fonetiky na mé alma mater a univerzitě v Lipsku, kde mi konečně někdo dopodrobna vysvětlil, JAK mám co správně vyslovit. A já jsem tak začala nejen správně artikulovat, ale hlavně rozumět! Chcete taky?

PROČ BYSTE MĚLI SPRÁVNÉ VÝSLOVNOSTI VĚNOVAT POZORNOST?

 • Chcete v pohodě rozumět audio-nahrávkám a filmům s rodilými mluvčími?
 • Chcete mluvit konečně bez českého přízvuku nebo typických výslovnostních chyb?
 • Chcete dělat skvělý první dojem, když otevřete pusu a musíte mluvit německy?
 • Chcete posunout své jazykové znalosti zase o obrovský kus dál?

POJĎME SE VAŠÍ VÝSLOVNOSTI PODÍVAT HEZKY NA ZOUBEK!

Neznám žádný jiný kurz nebo jazykovou školu, která nabízí cílený trénink správné výslovnosti! Možná i vás učila německy přeučená ruštinářka, která vám pravidla správné německé výslovnosti kompletně zatajila. Výslovnost bohužel stále spousta vyučujících úplně opomíná, jelikož sami neví jak nato, tzn. buď sami špatně vyslovují nebo neví, jak vás správnou výslovnost vůbec naučit.

Vás se ale tento problém už týkat nemusí! 

http://michaelaskopalova.cz/vyuka-nemciny/

PŘIPRAVILA JSEM PRO VÁS TENTO ÚŽASNÝ BALÍČEK:

praktická cvičebnice

2 jazykové konzultace

(à 50 minut), během kterých na vaší výslovnosti hezky máknem!

DOSTANETE TEDY:

CVIČEBNICI S VYSVĚTLENÍM ZÁKLADNÍCH POJMŮ A POKYNŮ

do které si před, během i po našich dvou sezeních můžete doplňovat informace a nová slovíčka. Tento materiál vám samozřejmě zůstane napořád.

2 JAZYKOVÉ KONZULTACE (à 50 minut)

Po prvotním pročtení tohoto skriptu se domluvíme na první jazykové konzultaci, během které mi nejprve přečtete kousek německého textu a poté se společně podíváme na VAŠE KONKRÉTNÍ VÝSLOVNOSTNÍ CHYBY. A to všechno hezky prakticky, abyste si ze společných konzultací odnesli maximum. Připravte se tedy na to, že v obou jazykových konzultacích bude vaše vlastní výslovnost hrát prim.

TIPY, JAK CVIČIT I BEZ MÉ PŘÍTOMNOSTI

Během dvou skypových sezení s vámi projdu SPRÁVNÝ NÁCVIK, správné "nastavení" pusy (tj. rtů, jazyka) a dám vám spoustu tipů, abyste po těchto konzultacích mohli trénovat i bez mé přítomnosti.

NOVÁ ÚROVEŇ ZNALOSTÍ

Ručím za to, že se vám s pravidly správné výslovnosti otevře úplně jiný svět! Svět, ve kterém díky své vlastní bezchybné výslovnosti porozumíte i rodilým mluvčím!

CO VÁS UČIT NEBUDU:

 • FONETICKÝ PŘEPIS - to jsou takové ty odborné klikyháky, kterými si fonologové přepisují jednotlivé hlásky, resp. slova
 • DIALEKTY 
 • DÝZE KÓMIŠE ČECHYŠE ŠRYFT - na to jsou tu jiní ;)
 • My na to půjdeme od lesa, ne vědecky, ale hezky prakticky a co nejjednodušeji, abyste z toho v reálném životě získali co nejvíc. Ukážu vám, že naučit se správně vyslovovat je opravdu o dost jednodušší, než jste si mysleli.

CENA?

Času a hlavně vědomostí, které vám prostřednictvím pdf-cvičebnice a dvou skype konzultací zprostředkuji, si cením na 1350 Kč + DPH a částku vnímám jako jednorázovou investici, ze které budete moct těžit ještě několik let. Nevěříte? Přesvědčte se sami!

OTÁZKY?

NENÍ ZBYTEČNÉ ZABÝVAT SE NĚČÍM TAKOVÝM?

 • Není! To vám potvrdí nejen mí studenti, ale hlavně rodilí mluvčí, kterým vaše správná výslovnost značně ulehčí porozumění!

JE VÁŠ BALÍČEK VHODNÝ I PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY?

 • Ano i ne. Pokud s němčinou teprve začínáte, dokážete říct zatím jen pár základních vět a u každého druhého slovíčka si zatím nejste jistí, jak ho vůbec vyslovit, raději ještě počkejte a kontaktujte mě až za nějakou dobu. Pokud se ale řadíte mezi falešné začátečníky nebo mírně-středně pokročilé, jsem si jistá, že se dovíte spoustu nového! Obecně ale platí: pokročilé se přeučuje složitěji než začátečníky ;)

JAK SE POTKÁME?

 • Tak jak se vídám se všemi mými individuálními studenty - přes SKYPE! Jen tak jsem schopna zajistit, že umíte nově nabyté znalosti a informace i správně prakticky používat. Kdybyste si něco šudlili doma pod nosem, chyběla by vám zpětná vazba a vy byste nevěděli, jestli vyslovujete správně nebo nikoli.

CO KDYŽ SE NIC NOVÉHO NEDOVÍM?

 • Nevěřím tomu, ale samozřejmě se to může stát. Možná máte na jazyky přirozený talent, vyrůstali jste s němčinou nebo máte za sebou studium germanistiky a všechny znalosti, které vám předám, pro vás nebudou nic nového. 
 • Pokud opravdu usoudíte, že jste se nedověděli nic nového, řekněte mi to prosím na konci prvního skypového sezení a já vám bez dalších otázek vrátím celou částku zpět.  Buďme k sobě ale fér a řekněte mi to včas. Na pozdější reklamace bohužel nemůžu brát zřetel.

Potřebujete se ještě na něco zeptat? Máte další otázky, které zůstaly nezodpovězeny?

Jsem tu pro vás! Neváhejte a napište mi na misa@michaelaskopalova.cz a já vám případné dotazy mile ráda zodpovím. Jinak se na vás moc těším při naší první společné skype-konzultaci!