VÝUKA NĚMČINY ONLINE

... odkudkoli a klidně i v pyžamu!

Už vás nebaví pasivně sledovat, jak vaše němčina upadá? Začínají vám dělat problém už i jednoduché německé věty?

Žiju v Německu už pár let a německy komunikuju každý den. Ukážu vám, jak si i vy můžete oprášit němčinu a začít konečně mluvit německy!

Dnes se německy dorozumím ve VE VŠECH MOŽNÝCH ŽIVOTNÍCH SITUACÍCH. Každodenní komunikace doma i v práci mě naučila rozdílnou slovní zásobu, němčinu spisovnou i hovorovou. V Německu v současnosti učím v KURZECH PRO CIZINCE, se kterými samozřejmě není možné domluvit se jinak než německy.

Když jsem se němčinu učila před lety na gymnáziu nebo vysoké škole, v praxi jsem často narážela na zbytečnost některých slov a frází, které v učebnici sice najdete, ale v praxi je vlastně nikdy nepoužijete, protože je prostě nikdo neříká. Proto se teď soustředím raději než na učebnicový jazyk na jazyk praktický a SCHOPNOST DOROZUMĚT SE.

VĚŘÍM TOTIŽ, ŽE JAZYK JE PŘEDEVŠÍM O SCHOPNOSTI UMĚT MLUVIT A UMĚT SE DOMLUVIT.

CO VÁM UČENÍ SE MNOU PŘINESE:

 • Budeme se společně soustředit na váš cíl, ať už je jakýkoli. Nová práce? Jazyková zkouška? Schopnost se plynule domluvit? Není problém!
 • Budete se učit z pohodlí vašeho domova, klidně i v teplákách nebo pyžamu. Učební materiály ode mě samozřejmě dostanete!
 • Budu respektovat vaše učební tempo. Trpělivosti mám na rozdávání, umím ale i pěkně nakopnout!
 • Nenaučím vás německy, to opravdu nečekejte! Za to vám ale ukážu, jak se německy můžete naučit VY SAMI! S mou pomocí to půjde hravě!
 • Díky jazykovým znalostem se automaticky zvyší i vaše hodnota na trhu práce. Ale to vy asi víte sami!
http://michaelaskopalova.cz/vyuka-nemciny/

POZNÁVÁTE SE V NÁSLEDUJÍCÍCH SITUACÍCH?

 • Učili jste se dlouhá léta německy, pořád ale máte pocit, že neumíte ani pípnout.
 • Nevyhovují vám skupinové kurzy, protože se nedostanete ke slovu nebo se vám nechce dojíždět.
 • Máte novou práci, ve které potřebujete němčinu a dostali jste se tak do každodenního stresu.

Všechny výše popsané situace dobře znám a pomůžu vám je překonat. Sama jsem ze skupinových kurzů o desíti a více lidech měla pocit, že se v němčině vůbec neposouvám a že společně děláme jen to, co bych mohla dělat sama doma jen ve společnosti učebnice. Se mnou se nebudete soustředit na pasivní znalost jazyka, ale na jeho AKTIVNÍ UŽÍVÁNÍ!

OTÁZKY?

KDE:

 • A teď se asi ptáte, KDE BYCHOM SE POTKÁVALI, že? Sama jsem v minulosti navštěvovala několik jazykových kurzů a vždycky mě šíleně otravovala cesta na kurz a zase zpátky domů, protože to pro mě byla více jak hodinová ztráta času. Vy se tomu ale teď můžete vyhnout! Všechny hodiny totiž probíhají přes Skype a tudíž jediné, co kromě chuti začít potřebujete, je dobré PŘIPOJENÍ K INTERNETU A ÚČET NA SKYPU! Jestli potřebujete pomoct s nainstalováním programu Skype, dejte mi prosím vědět! 
 • Dnešní doba přeje internetu a nejrůznějším aplikacím, přes které se můžete propojit napříč státy a kontinenty. Tak proč tyto vymoženosti konečně NEVYUŽÍT SMYSLUPLNÝM ZPŮSOBEM?
 • Nemusíte tak nikam chvátat, dobíhat na tramvaj nebo platit zbytečná kafe v kavárnách. Můžete se konečně učit z pohodlí vašeho vlastního domova, zatímco se vám pere prádlo nebo třeba peče kachna. UŠETŘÍTE SI TAK ČAS A PENÍZE strávené dojížděním na kurz nebo za lektorem!
 • Jestli se o možnostech skype-výuky chcete dovědět ještě pár bonusových informací navíc, rozhodněte mrkněte na tento článek >>

I PRO MAMINKY?

 • Velmi často mě oslovují i maminky na mateřské dovolené, které z němčiny nechtějí "vypadnout". Jsem tedy zvyklá i na výuku s dětmi na klíně nebo dětským chichotáním za zády klientky ;) Ani DĚTI tedy UŽ NEMUSÍ BÝT PŘEKÁŽKOU!

K VAŠIM DALŠÍM DOTAZŮM:

 • ANO, připravím vás na jazykovou zkoušku, pokud je to vaše přání a cíl
 • ANO, učím i Čechy a Slováky žijící v jiných (nejen) německy mluvících krajinách
 • ANO, je možné mít každou hodinu v jiný den a jiný čas, takže už ani služební cesty či děti nemusí být překážkou
 • ANO, můžete využít společné hodiny němčiny i jako další vzdělávání, pokud si to váš zaměstnavatel přeje a nechat si kurz zaplatit zaměstnavatelem
 • ANO, učím i falešné začátečníky
 • NEučím úplné začátečníky, kteří jsou němčinou zatím naprosto neposkvrněni

CO ŘÍKAJÍ NA HODINY NĚMČINY SE MNOU MÍ STUDENTI? Mrkněte na reference >>

Věřím, že jste objevili tu správnou motivaci a vnitřně tíhnete k tomu mě oslovit! Možná ale váháte a dumáte nad tím, CO KDYŽ VÁM HODINY SE MNOU NEBUDOU VYHOVOVAT. Může se to samozřejmě stát. Vždyť i já sama si vyhrazuji možnost přerušit nebo ukončit spolupráci s klienty, kteří od začátku bojují s motivací a k jednotlivým hodinám je musím tlačit nebo "nahánět". To si radši ušetříme čas a energii na obou stranách.

Abychom se mohli vzájemně oťukat a poznat navzájem sebe a náš styl práce, nabízím vám úvodní SEZNAMOVACÍ PŮLHODINKU (30 min) ZDARMA, po které se můžete definitivně rozhodnout, jestli do toho půjdete nebo raději vycouváte.

Před začátkem spolupráce vám doporučím přečíst si ještě:

Napište si o svou první lekci! Sdělte mi své dosavadní zkušenosti s němčinou, vaše cíle a časové možnosti a já vám ráda připravím výuku na míru!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů