VÝUKA NĚMČINY PŘES SKYPE

... odkudkoli a klidně i v pyžamu!

Když máte něco říct německy, začínáte se potit a nejste ve své kůži?

Už vás nebaví pasivně sledovat, jak vaše němčina upadá?

Pojďme s tím něco udělat! 

Jmenuji se Michaela Nofftz (roz. Skopalová) a jen v Německu jsem strávila posledních sedm let. Německy komunikuju každý den a dorozumím ve VE VŠECH MOŽNÝCH ŽIVOTNÍCH SITUACÍCH. Každodenní komunikace doma i v práci mě naučila rozdílnou slovní zásobu, němčinu spisovnou i hovorovou, ale hlavně takovou, kterou budete v praxi opravdu potřebovat.

Všechny tyto zkušenosti moc ráda vkládám do individuálních online lekcí se svými studenty, ve kterých se raději než na učebnicový jazyk soustředíme na jazyk praktický a SCHOPNOST DOROZUMĚT SE.

Věřím totiž, že jazyk je především o schopnosti umět mluvit a umět se domluvit.

Upřímně mě těší, že je v posledních letech o němčinu takový zájem. Bohužel už není v mých silách pokrýt vysokou poptávku individuálních lekcí a věnovat se všem skvělým studentům, kteří na své němčině chtějí pracovat. Spojila jsem tedy síly s dalšími báječnými profíky a jsem moc ráda, že vám můžu představit:

MŮJ TÝM

Jsou skvělí a připraveni s vámi kdykoliv začít

  Kateřina Saganová

Moje opravdová cesta k němčině začala tehdy, když jsem se rozhodla jet zprvu jen na tři měsíce jako au-pair do Německa. Byla jsem ve velmi úžasné rodině a z plánovaných tří měsíců to nakonec byl devíti měsíční pobyt. Němčinu jsem si zamilovala a byla jsem naprosto nadšená. Díky němčině jsem si postupně našla spoustu nových přátel z celého světa.

Po návratu z Německa jsem samozřejmě chtěla zůstat s němčinou v co možná nejbližším kontaktu a nadále své znalosti rozvíjet, proto jsem se rozhodla po vysoké škole hledat pracovní uplatnění, kde bych mohla jazyk denně využívat. Díky mé němčině jsem se dostala na první místo výběrového řízení, a to i bez toho, aniž bych měla praxi v daném oboru.

Musím říct, že němčina mě neustále provádí životem a pomáhá mi i v mém kariérním růstu. Díky schopnostem domluvit se s rakouským vedením jsem se kariérně posunula o dva stupně a mohu rozvíjet i mé další schopnosti. Tento jazyk mi definitivně přirostl k srdci, stále mě posouvá dopředu a práce s ním mě neuvěřitelně baví a naplňuje.

  Lenka Fejtová

Němčina je mojí vášní již od studentských let.

Pracovala jsem jak v obchodní sféře, tak v cestovním ruchu. Díky tomu jsem získala řadu zkušeností a poznala německy mluvící přátele, které pravidelně navštěvuji. Právě Rakousko se stalo mým druhým domovem.

Dělá mi radost, když mohu své znalosti předat prostřednictvím výuky německého jazyka.

 Marek Šoltés

Som veselý, optimistický a komunikatívny človek, čo využívam aj pri výuke. Mám osobný prístup ku každému študentovi a hodiny prispôsobujem aktuálnemu dianiu vo svete s prihliadnutím na jeho osobné záujmy.

Nemecký jazyk študujem od 5. triedy základnej školy, kde som sa zúčastnil niekoľkých olympiád. Ešte na škole som prišiel na to, že tento jazyk ma veľmi baví a zostal bez prestávky neoddeliteľnou súčasťou môjho života až dodnes. Pohltil ma vlastne až do takej miery, že celý život pracujem pre nemecky hovoriace firmy a komunikujem v ňom každodenne.

Pracoval som v rôznych oblastiach, mám skúsenosti aj s prekladmi, môžem teda ponúknuť relatívne široké zameranie a okrem toho sa neustále snažím vzdelávať. Robím to, čo ma baví, preto výuka so mnou prebieha v pohodovej a uvoľnenej atmosfére.

Alžběta Polončeková

Hallo! Ich heiße Alžběta, und es wäre mir eine Freude, Dir mit Deutsch zu helfen! 

Na gymplu jsem se věnovala hlavně angličtině, kterou jsem začala doučovat, když mi bylo 15 let. Učit jsem chtěla odmalinka, a tak jsem si k angličtině vymýšlela druhý předmět – rozhodla jsem se pro němčinu. Když jsem maturovala, moje němčina ale zdaleka ještě nebyla tak dobrá jako moje angličtina, tak jsem se rozhodla, že předtím, než nastoupím na peďák, strávím rok v německy mluvící zemi.

Volba nakonec padla na Rakousko. A do Rakouska i do němčiny jsem se tak bláznivě zamilovala, že jsem se rozhodla nevrátit se do Česka, ale studovat v Innsbrucku. Místo peďáku jsem nakonec vystudovala překladatelství a tlumočnictví, a to dokonce s němčinou jako rodným jazykem. 

Dalo by se říct, že po mém studiu se kruh uzavřel – i když jsem vystudovala něco jiného, nakonec to dopadlo tak, že dělám to, co jsem chtěla dělat už jako šestiletá. Moc mě to baví a moc ráda bych vám v lekcích předala něco z té radosti, kterou mi učení dává! 

 Denisa Kubíková

Německy se učím už pěkných pár let – od školky, stala se mým největším koníčkem a současně i povoláním.

Po střední škole zaměřené na cestovní ruch jsem strávila rok jako au-pair v Rakousku a poté, během studia na vysoké škole jsem se díky získaným stipendiím dostala na několik měsíců třeba na stáž do Centra Bavaria Bohemia či na semestr na univerzitu v Bayreuthu.

Během přípravy na státnice jsem narazila na skype výuku od Míši, která mi nabídla spolupráci a tak nyní i já díky ní můžu své studenty učit z pohodlí domova. Kromě toho se snažím němčinu stále zapojovat do svého běžného dne, ať už poslechem podcastů, čtením knih či sledováním seriálů v němčině a vřele to doporučuji i svým studentům.

  Klaus-Dieter Bemmann

Aus eigener Erfahrung weiß ich, wie wichtig das Erlernen einer neuen Sprache ist und welche Wege hierbei zum Erfolg führen. Es motiviert mich, anderen Menschen mein Wissen weiterzugeben und sie bei ihrer Entwicklung zu unterstützen.

Was kann ich Ihnen anbieten? Als Muttersprachler kann ich Studierenden nicht nur die Regeln der deutschen Grammatik vermitteln, sondern ihnen auch bei der Erweiterung des Wortschatzes helfen und sie bei der Optimierung der richtigen Aussprache unterstützen. Durch meine langjährige Berufspraxis verfüge ich über umfangreiche Erfahrungen in der praktischen Anwendung der deutschen Sprache in Wort und Schrift sowie in der Aus- und Fortbildung von Mitarbeitern.

Meine tschechischen Sprachkenntnisse können helfen, eventuelle Unklarheiten zu beseitigen oder spezifische Fragestellungen zu präzisieren. Wichtig ist mir, ausgehend von der individuellen Situation und den Zielen des Kunden gemeinsam einen größtmöglichen Nutzen zu erarbeiten. Eine Zusammenarbeit mit mir bietet sich insbesondere für Interessenten an, die schon über solide bis gute deutsche Sprachkenntnisse verfügen und diese noch weiter verbessern wollen. Ich freue mich auf eine Zusammenarbeit!

 Kristina Pokorná

Němčinou žiji už více než 20 let. Vystudovala jsem pedagogiku němčiny a politologii v bavorském Řezně, v Německu jsem žila 8 let. Nyní pracuji jako lektorka nejen němčiny na obou stranách hranice. Mám zkušenosti se všemi jazykovými úrovněmi i věkovými skupinami.

Moje cesta k němčině ale nebyla tak přímočará, na základce ani na gymplu jsem neměla štěstí na učitelky a bavila mě víc angličtina. Až když jsem se po maturitě začala učit němčinu na pražském Goethe institutu, má tehdejší lektorka mě pro němčinu tak nadchnula, že už nebylo cesty zpět. Díky této zkušenosti vím, jak důležitou roli hrají přístup a pedagogické schopnosti učitele.

Svým studentům vytvářím lekce na míru, motivuji je k učení se a snažím se o to, aby se němčina stala přirozenou součástí jejich života. Protože němčina je velmi logický a v podstatě jednoduchý jazyk, stačí se jen probojovat přes počáteční nesnáze. Donutím Vás mluvit, ať chcete nebo ne a ještě ke všemu to bude Vás i mě bavit. 😉

CO VÁM UČENÍ S NÁMI PŘINESE?

Možná si nejdříve odpovězte: Poznáváte se v následujících situacích?

 • Učili jste se dlouhá léta německy, pořád ale máte pocit, že neumíte ani pípnout?
 • Nevyhovují vám skupinové kurzy, protože se nedostanete ke slovu nebo se vám nechce dojíždět?
 • Máte novou práci, ve které potřebujete němčinu a dostali jste se tak do každodenního stresu?

Všechny výše popsané situace dobře známe a pomůžeme vám je překonat. S námi se nebudete soustředit na pasivní znalost jazyka, ale na jeho AKTIVNÍ UŽÍVÁNÍ!

A co vám tedy učení s námi přinese?

 • Budeme se společně soustředit na váš cíl, ať už je jakýkoli.
  Nová práce? Jazyková zkouška? Schopnost se plynule domluvit? Není problém!
 • Budete se učit z pohodlí vašeho domova, klidně i v teplákách nebo pyžamu.
  Učební materiály od nás samozřejmě dostanete!
 • Budeme respektovat vaše učební tempo.
  Trpělivosti máme na rozdávání, umíme ale i pěkně nakopnout!
 • Nenaučíme vás německy, to opravdu nečekejte! Za to vám ale ukážeme, jak se německy můžete naučit VY SAMI!
  S naší pomocí to půjde hravě!
 • Díky jazykovým znalostem se automaticky zvyší i vaše hodnota na trhu práce.
  Ale to vy asi víte sami!
Na hodiny s Káťou se vždy velmi těším. Nejen že je jako lektorka velmi znalá, ale také veselá a milá. Její lidský styl výuky šitý na míru mi velmi pomohl. Mými začátky s německým jazykem mě prováděla lektorka - rodilá mluvčí. Vždy jsem zastávala názor, že rodilý mluvčí je na výuku jazyka tou nejlepší volbou. Po pár hodinách s Káťou jsem ale změnila názor. Rodilý mluvčí je super, ale když se gramatika vysvětlí pár českými větami a přirovnáním k ekvivalentům v českém jazyce, je to obrovská pomoc. Určitě mohu lektorku Katku doporučit!
Pavlína Honkováúčetní na mateřské dovolené
Žiji již deset let ve Švýcarsku. Německy komunikuji stále, bohužel jen tak, jak jsem se naučil za pochodu. Rozhodl jsem se doučit dobře gramatiku a mluvit konečně i srozumitelně! Skype výuka mi přišla jako nejlepší řešení a splnila mé očekávání. S lektorkou Katkou, která mě učila, jsem hned od začátku zaznamenal pokrok, okamžitě poznala, kde mám nedostatky a zaměřila výuku správným směrem. Jsem opravdu spokojený a budu pokračovat ve výuce, baví mě to.
Ludvík Daněkfotograf
Míšu jsem kontaktovala s žádostí, aby mi pomohla získat certifikát B2 z Goethe institutu. V současné době žiji a pracuji ve Švýcarsku, s němčinou jsem se dostala do kontaktu až zde, tudíž mé znalosti opravdové němčiny a gramatiky byly velmi chabé. Začaly jsme v lednu, kdy jsem se stěží dokázala představit a říct, co jsem včera dělala, aniž bych neudělala hromadu chyb. A dnes, po necelém půl roce, jsem bez problémů sepsala psací část pro B1 certifikát, který bych v lednu nedokázala vytvořit ani se slovníkem, natož z hlavy a gramaticky uspořádaně. Míša je na každou hodinu výborně připravena, má k dispozici nepřeberné množství materiálů a její výukový styl je velmi efektivní. Hodiny nejsou nikdy nudné ani stresující, avšak jednoduché rozhodně také ne. Míša je zřejmě nejlepší učitelka cizího jazyku, která mě kdy učila, kéž by by i mí učitelé ve škole měli takový cit pro jazyk a uměli udělat hodinu zajímavou. Pokud z jakéhokoliv důvodu hledáte lektorku němčiny, tak ji rozhodně kontaktujte, neprohloupíte.
Katka Nováčková
Potřebovala jsem německy mluvícího učitele, který mi vysvětlí v rodném jazyce případné gramatické záludnosti. Německý výklad je důležitou součástí při učení nebo zdokonalování cizího jazyka, ovšem někdy je srozumitelnější vysvětlení "polopatě" v češtině. Přínos v hodinách s Míšou vidím hlavně v její trpělivosti a podpoře, které se mi často v jazykové škole z důvodu velkého počtu lidí ve skupině nedostává. Líbí se mi její individuální přístup, proto bych ji rozhodně doporučila dál.
Lada Pospíšilová
Tímto bych chtěla Míše za vše poděkovat. Učím se doma a od letošního roku jsem začala mít povinný druhý cizí jazyk. Vybrala jsem si němčinu. Už jsem se ji předtím učila. To, co jsem se naučila za tři měsíce s Míšou, to jsem se předtím nenaučila ani za celé ty dva roky. Jsem moc ráda, že mě Míša učí. Každý týden mám jednu hodinu a nemohu si je vynachválit. Míša se na hodinu vždy pečlivě připraví, vše mi vysvětlí a záleží jí na tom, jestli všemu rozumím. Díky úkolům, které mi po hodině pošle, si probírané téma pořádně procvičím. Jsem maximálně spokojená. Všem, co se chtějí dobře naučit německy, mohu výuku s Míšou jen doporučit.
Karolína Složilová12 let
Míšu som oslovila pred pár mesiacmi ohľadne potreby konverzácií kvôli príprave na skúšku. Vzhľadom k tomu, že mala už veľmi plno, nemohla sa ma ujať sama ale iniciatívne mi ponúkla hodiny s kolegom Marekom, za čo som jej veľmi vďačná. Hodiny s Marekom sú vždy zaujímavé, čas ubehne tak rýchlo, že si to ani nestihnem všimnúť a navyše vidím na sebe pokroky. Marek má veľkú trpezlivosť, ochotne čaká než ma napadne potrebné slovíčko a keď už skutočne neviem ako ďalej tak poradí. Môžem len odporučiť.
Paulina Hulmanová

Z JAKÝCH BALÍČKŮ MŮŽETE VYBÍRAT?

5 x 60minut
Balíček vhodný pro všechny, kteří si nejsou jisti svou motivací a/nebo časovými možnostmi nebo si potřebují lektora na začátku trochu oťukat a poznat jeho styl výuky. Jedna lekce vychází na 700Kč.
3.500Kč/ 136€
10 x 60minut
Nejoblíbenější z balíčků. Nejčastěji objednávaný i dlouhodobými klienty. Jedna lekce vychází na 650Kč.
6.500Kč/ 252€
15 x 60minut
Balíček objednávaný nejčastěji dlouhodobými klienty. Jedna lekce vychází na 590Kč.
8.850Kč/ 343.5€
20 x 60minut
Balíček objednávaný nejčastěji lidmi s vysokou motivací a dostatečnými časovými možnostmi na několik měsíců dopředu. Tento balíček nedoporučuji novým klientům. Lekce vychází na 550Kč.
11.000Kč/ 426€

Ceník je platný k 1.10.2020. Jsem plátcem DPH. Ceny jsou pro individuální studenty konečné.

CO PRO VÝUKU S NÁMI POTŘEBUJETE
A KDE BUDE PROBÍHAT

Je to snazší, než možná myslíte


Sama jsem v minulosti navštěvovala několik jazykových kurzů a vždycky mě šíleně otravovala cesta na kurz a zase zpátky domů, protože to pro mě byla více jak hodinová ztráta času. A přesně tomuhle se vy teď můžete vyhnout! 

 • Všechny hodiny totiž probíhají přes Skype
  Tudíž jediné, co kromě chuti začít potřebujete, je dobré PŘIPOJENÍ K INTERNETU A ÚČET NA SKYPU! Jestli potřebujete pomoct s nainstalováním programu Skype, dejte mi prosím vědět!
 • Učíte se přesně tam, kde chcete
  Nemusíte tak nikam chvátat, dobíhat na tramvaj nebo platit zbytečná kafe v kavárnách. Můžete se konečně učit z pohodlí vašeho vlastního domova, zatímco se vám pere prádlo nebo třeba peče kachna. UŠETŘÍTE SI TAK ČAS A PENÍZE strávené dojížděním na kurz nebo za lektorem!
 • Chcete více informací?
  Jestli se o možnostech skype-výuky chcete dovědět ještě pár bonusových informací navíc, rozhodněte mrkněte na tento článek >>

A ANO, JE TO I PRO MAMINKY!

Velmi často mě oslovují i maminky na mateřské dovolené, které z němčiny nechtějí "vypadnout". Jsme tedy zvyklí i na výuku s dětmi na klíně nebo dětským chichotáním za zády klientky. ;)  Ani DĚTI tedy UŽ NEMUSÍ BÝT PŘEKÁŽKOU!

K vašim dalším dotazům

 • ANO, připravíme vás na jazykovou zkoušku, pokud je to vaše přání a cíl
 • ANO, učíme i Čechy a Slováky žijící v jiných (nejen) německy mluvících krajinách
 • ANO, je možné mít každou hodinu v jiný den a jiný čas, takže už ani služební cesty či děti nemusí být překážkou
 • ANO, můžete využít společné hodiny němčiny i jako další vzdělávání, pokud si to váš zaměstnavatel přeje a nechat si kurz zaplatit zaměstnavatelem
 • ANO, učíme i falešné začátečníky

CO JE JEŠTĚ DOBRÉ VĚDĚT

Nabízíme 30 minut zdarma

Věřím, že jste objevili tu správnou motivaci a vnitřně tíhnete k tomu mě oslovit! Možná ale váháte a dumáte nad tím, CO KDYŽ VÁM HODINY S JEDNÍM Z MÝCH LEKTORŮ NEBUDOU VYHOVOVAT. Může se to samozřejmě stát. Vždyť i já sama si vyhrazuji možnost přerušit nebo ukončit spolupráci s klienty, kteří od začátku bojují s motivací a k jednotlivým hodinám je musím tlačit nebo "nahánět". To si radši ušetříme čas a energii na obou stranách ;)

Abyste se s lektorem mohli vzájemně oťukat a poznat navzájem nejen sebe, ale i náš styl práce, nabízím vám úvodní SEZNAMOVACÍ PŮLHODINKU (30 min) ZDARMA, po které se můžete definitivně rozhodnout, jestli do toho půjdete nebo raději vycouváte.

Aby spolupráce běžela k oboustranné spokojenosti, doporučím vám přečíst si ještě:

Napište si o svou první lekci!

Sdělte mi své dosavadní zkušenosti s němčinou, vaše cíle a časové možnosti a já vám velmi ráda domluvím lekce s jedním z mých skvělých lektorů! Pokud si troufáte, budu samozřejmě velmi ráda, když mi napíšete zprávu přímo v němčině. ;)

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Potřebujete se ještě na něco zeptat? Máte další otázky, které zůstaly nezodpovězeny?

Jsem tu pro vás! Neváhejte a napište mi na misa@michaelaskopalova.cz a já vám případné dotazy mileráda zodpovím.