REFERENCE

aneb co na individuální lekce se mnou či mými lektory říkají klienti

Na každou hodinu s Leonou se vždycky těším. Obdivuji její trpělivost, s jakou mi vše vysvětluje. Je vždy připravena a dosáhla toho, co nikdo jiný ne - nestydím se mluvit. Ještě to bude určitě hodně lekcí trvat, ale s takovou prima lektorkou není učení žádné mučení, právě naopak.
Michala Martikánová
Paní Lenka je vždy dobře připravená na lekci. Je moc milá a dceru hodně naučila. Je velice kreativní. Díky Lence má dcera z němčiny ve škole krásné známky. Děkujeme!
Andrea Šafránková
Nevyhovuje mi skupinová výuka. S lektorkou Evou je to lepší v tom, že výuka je osobní, což mně vyhovuje. Povídáme si o tom, jak jsem strávila týden, co jsem viděla, navštívila. Potom probereme téma hodiny, což jsou německé nebo rakouské reálie, žhavá, nepolitická, témata - bio, odpady, muzika, divadlo, historické osobnosti, a potom opakujeme gramatiku. Mám na vlastní prosbu domácí úkoly. Hodiny s Evou jsou moc prima a dovím se spoustu věcí. Takže za tuto vaší aktivitu velké díky.
Helena Stuchlíková
Keď si neviete pomôcť s učením sa nového jazyka, je veľmi dobré mať niekoho, kto je ochotný sa Vám venovať a pomáha sa Vám posúvať správnym smerom. Odporúčam!
Martin Kurčina
Hodiny s Leonou jsou zábavné, příjemné a probíhají ve zcela uvolněné atmosféře. Leona umí velmi flexibilně reagovat na vývoj každé jedné hodiny a toho, co společně diskutujeme nebo probíráme. Podle toho společně nastavujeme další směr i obsah výuky, průběžně. Z mnoha lektorů, které jsem při učení jazyků poznal, patří jednoznačně mezi ty nejlepší.
Zdenek Morávek
Výuka se mi líbila moc. Nikdy jsem takové hodiny nezažila. Ani jednou netrvala výuka 60 minut. Vždycky víc. Nějak jsme zapomněly hlídat hodiny, pořád jsme řešily gramatiku, zajímavosti z německého prostředí. Báječné hodiny. Těšila jsem se na ně. Pavlínka je fajn holka a opravdu umí odpovědět i na zapeklité otázky.
Jana Lamačová
Chci moc poděkovat za velmi příjemné a skvěle vedené hodiny s paní lektorkou Danielou. Potřebovala jsem před nástupem do práce oživit němčinu – jak konverzaci, tak i gramatiku a hodiny s Danielou byly velmi přínosné, zábavné a přizpůsobené mým momentálním potřebám. Daniela byla též velmi vstřícná a flexibilní a rozhodně bych jí ráda doporučila i ostatním.
Petra Chabadová
Hodinky s Evou boli vždy profesionálne vedené a moje očakávania vysoko prevýšili. Eva je veľmi príjemná a empatická lektorka. V priebehu výučby trpezlivo korigovala moje chyby. Veľmi oceňujem aj to, že mi Evka posunula v rámci výučby materiály priamo z praxe. Tieto lekcie hodnotím vysoko pozitívne a vrelo ich odporúčam každému kto sa potrebuje rozhovoriť v priateľskom prostredí.
Ivana Fajnorová
Každotýdenní konverzace v němčině s lektorkou zvýšila moji sebejistotu ve vyjadřování v němčině, rozšiřuje moji slovní zásobu a schopnost reagovat bezprostředně na otázky v konverzaci. Podle mě se jedná o ideální způsob, jak se trénovat v konverzaci v cizím jazyce, což mě jako dlouholetému samoukovi chybělo. Každotýdenní interval mi pomáhá se též soustředit na němčinu a vnáší řád a pravidelnost do mé snahy naučit se německy tak, abych mohl diskutovat s obchodními partnery a naším německým obchodním zástupcem pro německy mluvící země.
Luboš Pavlíček
Chtěl jsem se na stará kolena naučit německy a oslovil vás. Vy jste mi vybrali paní lektorku Kristinu. Hodiny jsou výživné, přizpůsobené mým schopnostem a potřebám, paní Kristina mě již částečně naučila německy a jsem přesvědčený, že naučí brzy ještě lépe. Na hodiny se těším a poprvé v životě dokonce rád dělám domácí úkoly. Když bych si měl a mohl znovu vybírat, tak zase vyberu vás a paní Kristinu. Měl jsem vás potkat před 20 lety a už bych vám to napsal hezky německy.
Miloš Lesinaředitel MANATECH CZ s.r.o.

CHCETE SE S NÁMI TAKY UČIT NĚMECKY? JSME TU PRO VÁS!

Sdělte nám své dosavadní zkušenosti s němčinou, vaše preferované časové možnosti, jazykové cíle a my vám rádi připravíme výuku na míru!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů
Lektorka presne vie čo potrebujem, hodiny sú prispôsobené mojim nedostatkom. Ako veľké plus považujem dohľadanie si u lektorky literatúru k danej téme, ktorú preberáme. Necháva mi čas na spracovanie ťažšieho učiva. Hodiny sú zaujímavé pretože, či už je to komunikácia, texty videá vie nájsť cestu, kde Vás daná téma bude zaujímať.
Sabina Janissová
Lenka je velmi sympatická a milá a je s ní sranda. V hodinách procvičíme gramatiku, připravená témata a pak si povídáme o našich zážitcích, o běžných věcech, při kterých se dost často zasmějeme. Samozřejmě v němčině. :) A co se týče mých výsledků, tak už asi potřebuji jen mluvit a slovíčka. Jsem velmi spokojená :)
Simona Deusovázdravotní sestra
Hodiny s lektorkou Katkou jsou pestré a zábavné. Čas je plně využit a 60 minut uteče velmi rychle. Výuka je zaměřena na mé potřeby a podpořena bohatými materiály. Lektorku Katku mohu jen doporučit.
Bohumír Honus
Aktuálně žiji a pracuji v Rakousku a moje práce a vše okolo je v angličtině, z němčiny jsem znal jen základy, proto jsem se přihlásil na kurz němčiny s Denisou. Kurz jsem začal cca 8 měsíců zpět a za tu dobu u sebe pozoruji veliké zlepšení. Šlo mi hlavně o němčinu z normálního života a hodiny jsou i tak stavěné. Hodiny jsou zábava a Denisa vždy připraví velké množství materiálů jak do hodiny, tak za domácí úkol. Domluva funguje výborně a pokud nemám zrovna na den hodiny čas, vždy najdeme nějaký jiný termín, tato flexibilita je super. Kurz mohu jen doporučit.
Michal Brabec
Mnohokrát Vám děkuji za celkové vyřízení a za najití úžasné paní učitelky pro mě. Bylo to úžasné a musím říct, že to nejen předčilo veškerá má očekávání, ale opravdu mě to nadchlo do odhalování dalších záludností němčiny (a že jich alespoň pro mě je pořád ještě hodně ;) ) .
Zuzana V.
S pani lektorkou Luciou som veľmi spokojná a výuka s ňou mi príde ako veľmi zaujímavá a podnetná aj vďaka jej kreatívnemu prístupu k vyučovaniu. Na hodiny s ňou sa teším a spolu s konverzáciami preberieme aj časť gramatiky s ohľadom na moje potreby. Vyučovacie hodiny s ňou môžem iba odporučiť.
Katarína B.
S paní Naďou jsem velice spokojen, díky ní jsem si zopakoval veškerou gramatiku, kterou jsem už ze školy zapomněl a také jsem se naučil spoustu nových slovíček a frází k tématům, které běžně v životě používám. Velice se mi líbí jak paní Naďa se mi přizpůsobila a všechny lekce byly zaměřeny na okruhy z mé práce a koníčků. Naďa je velmi hodná, chápavá a když něco řeknu špatně, tak mě v klidu opraví a srozumitelně vše vysvětlí proč a jak. Jsem nadmíru spokojen, už jsem o těchto lekcích říkal kamarádům. A budu určitě doporučovat dále!
Roman Volek
Díky kurzu jsem poznala báječnou lektorku Lenku, která mě toho hodně naučila, která byla milá, chápavá a pomohla mi překonat ostych v mluvení. Celkově jsem s výukou byla moc spokojená a konečně jsem si i díky němu splnila sen v němčině pokračovat i na VŠ, takže jednoznačně palec nahoru!
Jana Hammerová
Na hodiny s Káťou se vždy velmi těším. Nejen že je jako lektorka velmi znalá, ale také veselá a milá. Její lidský styl výuky šitý na míru mi velmi pomohl. Mými začátky s německým jazykem mě prováděla lektorka - rodilá mluvčí. Vždy jsem zastávala názor, že rodilý mluvčí je na výuku jazyka tou nejlepší volbou. Po pár hodinách s Káťou jsem ale změnila názor. Rodilý mluvčí je super, ale když se gramatika vysvětlí pár českými větami a přirovnáním k ekvivalentům v českém jazyce, je to obrovská pomoc. Určitě mohu lektorku Katku doporučit!
Pavlína Honkováúčetní na mateřské dovolené
Chtěl bych Vám poděkovat za to, že jste mi "přiřadila" :) lektorku Katku. Díky Katce jsem se od srpna z úrovně nula dostal na úroveň B1 (momentálně se tedy připravujeme na certifikát ÖSD B1). Lekce s Katkou probíhají v přátelské atmosféře, Katka je vždy skvěle připravená. Časově si vždycky vyjdeme vstříc. Vše vysvětluje srozumitelně a skvěle se dokáže vcítit do role žáka. Díky ní mě němčina začala bavit a rád bych se v budoucnu dostal i na vyšší úrovně. I když někdy lekce bolí, je to přesně to, co jsem potřeboval :)
Tomáš Popelka
Míšu som oslovila pred pár mesiacmi ohľadne potreby konverzácií kvôli príprave na skúšku. Vzhľadom k tomu, že mala už veľmi plno, nemohla sa ma ujať sama ale iniciatívne mi ponúkla hodiny s kolegom Marekom, za čo som jej veľmi vďačná. Hodiny s Marekom sú vždy zaujímavé, čas ubehne tak rýchlo, že si to ani nestihnem všimnúť a navyše vidím na sebe pokroky. Marek má veľkú trpezlivosť, ochotne čaká než ma napadne potrebné slovíčko a keď už skutočne neviem ako ďalej tak poradí. Môžem len odporučiť.
Paulina Hulmanová
Vždycky jsem si říkala, že až půjdu na mateřskou dovolenou, budu mít konečně čas věnovat se zájmům, které jsem do té doby neustále odsouvala na druhou kolej. Jedním z těchto zájmů je pro mě němčina, kterou jsem se učila od dětství - nejprve soukromně, poté na střední škole jako druhý jazyk. Po maturitě mé znalosti tohoto jazyka postupně uvadaly a když jsem při cestách mezi domovem a studentskými kolejemi občas ve vlaku zaslechla němčinu, bylo mi trochu smutno z toho, že sem tam sice něčemu rozumím, ale uniká mi celkový kontext. Navíc, pokud se mě náhodou někdo zeptal německy na cestu, musela jsem plynule přeladit do angličtiny, protože v dospělosti už se člověk zkrátka nerad ztrapňuje tím, že něco pořádně neumí. Když se mi tedy v mých jednatřiceti letech podařilo přivést na svět syna, hned po počátečních peripetiích jsem si řekla, že musím zapracovat na své němčině. Kvůli mé i manželově časové vytíženosti jsem se primárně zaměřila na online kurzy němčiny a stránky Míši Skopalové mi ihned padly do oka. Nejde jen o to, že web je pěkně a profesionálně zpracován, ale argumenty, které zde Míša předkládá, přesně vystihují, co člověk od výuky jazyka obvykle očekává a také co většinu lidí brzdí v tom, aby se pohnuli z místa. Po tom, co jsem Míšu zkontaktovala, mě čekala tak trochu studená sprcha. Míša je příliš vytížená, takže mi výuku může už jen zprostředkovat a učil by mě jakýsi Martin. Za něj se mi Míša sice zaručila s tím, že mi poskytne stejně dobrou výuku jako ona sama, ale musím říct, že se mi do toho úplně nechtělo. Nakonec jsem si řekla, že za testovací lekci nic nedám (doslova). Zpětně jsem za to rozhodnutí ráda, protože Martin splnil naprosto vše, co jsem od výuky jazyka očekávala. Hned na první hodině mě příjemně překvapilo, že Martin není přehnaně formální. Zároveň nemá tendence takzvaně "prokecat" hodinu a vyměřený čas se snaží maximálně využít. Od počátku byl otevřený mým návrhům, co se výuky týče. Pokud chci probrat konkrétní téma nebo třeba zkoušet pravidelně ze slovíček, není to problém. Obvykle ale není třeba, abych v tomto ohledu byla bůhvíjak iniciativní - je zřejmé, že Martin nad výslednou podobou našich hodin přemýšlí a často přichází s nějakým novým typem cvičení. Zajímavé je, že poměrně dobře odhadne, jaké cvičení asi tak zvládnu a přitom to nebývá nic přehnaně lehkého. To je podle mě dost důležité, aby měl člověk pocit, že se pořád musí snažit, ale aby ho zároveň neodradila jeho vlastní neznalost a nepropadl pocitu marnosti. Moje očekávání splnila v neposlední řadě i forma výuky. Lekce po Skypu mi výrazně šetří čas a já tak dokážu s mateřstvím skloubit hned několik koníčků a práci z domova. Situaci mi usnadňuje také Martin, který má dost pochopení, pokud sem tam potřebuji hodinu přesunout na jiný den v týdnu. Pro mě je tedy tento kurz jasnou volbou a mohu jej s klidným svědomím doporučit dál.
Zuzana Muchnována mateřské dovolené
Žiji již deset let ve Švýcarsku. Německy komunikuji stále, bohužel jen tak, jak jsem se naučil za pochodu. Rozhodl jsem se doučit dobře gramatiku a mluvit konečně i srozumitelně! Skype výuka mi přišla jako nejlepší řešení a splnila mé očekávání. S lektorkou Katkou, která mě učila, jsem hned od začátku zaznamenal pokrok, okamžitě poznala, kde mám nedostatky a zaměřila výuku správným směrem. Jsem opravdu spokojený a budu pokračovat ve výuce, baví mě to.
Ludvík Daněkfotograf
Výuka online mi vyhovuje, stejně tak i časová flexibilita. Eva je velice milá a ochotná, výuka mě velice baví. Složitějšímu učivu věnujeme dostatek času, abych se ho naučila. Z hodin si odnáším mnoho poznatků.
Nikola Brutarová
Lektorka Jana byla v podstatě moje první setkání s němčinou. Celou dobu mluvila velmi jednoduše německy, abych vše pochopila, hodiny byly vždy velmi interaktivní, cvičení, hry a úkoly různorodé. Také jsme v pohodě našly čas, aby lekce mohly probíhat pravidelně. A když to někdy nešlo, Jany flexibilita byla skvělá. Souhrnný dokument s přehledem všeho, co jsme udělaly a co jsou úkoly na další hodinu, byl jen třešničkou na dortu. Doporučuji určitě každému, kdo se chce posouvat v němčině dále. Věřím, že je důležité mluvit a často není příležitost mluvit, abychom se nebáli a ještě nás někdo opravoval, jinde, než při takovýchto lekcích. Myslím, že jste se mi snažily vyjít vždy vstříc a toho si opravdu cením. Díky!
Andrea Vášková
Němčinu potřebuji ve své profesi. Vzhledem k omezeným časovým možnostem jsem se rozhodla pro kurz němčiny online přes skype. Protože potřebuji komunikovat s německými dodavateli, je mým cílem se naučit praktickou němčinu se zaměřením na obchod, aktivně mluvit a reagovat v jazyce. Míša mi poskytuje vše, co potřebuji: je velmi flexibilní ohledně plánování naší výuky, flexibilní v tématech, umí motivovat :). Vzhledem k pracovní vytíženosti se často nestíhám na hodinu připravit, a v tom mi Míša pomůže. Gramatické nedostatky i nová slovíčka vícekrát opakujeme a vracíme se k nim v několika různých slovních spojení, takže mám šanci si je lépe zapamatovat. Jako lektorku ji mohu vřele doporučit :).
Zdenka Vašinovámajitelka firmy Techoil s.r.o.
Jednoho rána jsem se probudil a bydlel v Rakousku. Se sebevědomím 5 let němčiny na základní škole jsem o svých znalostech měl pouze malé, zato mylné pochyby. Velmi rychle jsem však pochopil, že s tak otřesnou němčinou bude můj život v Tyrolsku poměrně těžký. Rozhodl jsem se tedy situaci řešit. Počínaje samovýukou (ano, opravdu se donutíte první týden, někdo i druhý, ti nejlepší z vás třetí...a do měsíce už zase děláte vše možné, jen se neučíte), pokračoval jsem večerním jazykovým kurzem (2krát týdně po 3 hodinách máte pocit, ze neděláte nic jiného než sedíte v práci nebo ve škole, kde se ke slovu dostanete přesně na 5 minut), až mi kamarád doporučil Míšu. Asi teď očekáváte, že budu popisovat zázračné prozření a plynulou komunikaci po prvních třech lekcích. Zklamu vás. Míša je skvělá učitelka s neuvěřitelnou trpělivostí i k "pomalejším"studentům (díky), nicméně němčina je jazyk záludný a rozhodujícím faktorem celého procesu je čas, který výuce věnujete sami (ano, nejen Míša pozná, že jsem se na to týden nepodíval). Míša mi ovšem nabídla lidský přístup, který jsem za léta učení snad nezažil, naprostou časovou flexibilitu (ocení hlavně lidé pracovně vytížení) a zejména mne postupně přivádí k pocitu, ze můj boj s němčinou není marný. Za to vše velké DÍKY, Míšo ;)
Radek MedalArt Director, Bright IT GmbH
Míšu jsem kontaktovala s žádostí, aby mi pomohla získat certifikát B2 z Goethe institutu. V současné době žiji a pracuji ve Švýcarsku, s němčinou jsem se dostala do kontaktu až zde, tudíž mé znalosti opravdové němčiny a gramatiky byly velmi chabé. Začaly jsme v lednu, kdy jsem se stěží dokázala představit a říct, co jsem včera dělala, aniž bych neudělala hromadu chyb. A dnes, po necelém půl roce, jsem bez problémů sepsala psací část pro B1 certifikát, který bych v lednu nedokázala vytvořit ani se slovníkem, natož z hlavy a gramaticky uspořádaně. Míša je na každou hodinu výborně připravena, má k dispozici nepřeberné množství materiálů a její výukový styl je velmi efektivní. Hodiny nejsou nikdy nudné ani stresující, avšak jednoduché rozhodně také ne. Míša je zřejmě nejlepší učitelka cizího jazyku, která mě kdy učila, kéž by by i mí učitelé ve škole měli takový cit pro jazyk a uměli udělat hodinu zajímavou. Pokud z jakéhokoliv důvodu hledáte lektorku němčiny, tak ji rozhodně kontaktujte, neprohloupíte.
Katka Nováčková

VIDEOREFERENCE od JANY ZDE >>

Delší dobu před naší společnou výukou jsem se snažila učit sama německy. Neměla jsem u sebe však nikoho, kdo by mi pomohl s mluveným projevem a to se odráželo i v mé komunikaci a porozumění ostatními mluvčími (žila jsem skoro čtyři roky v Německu a během mateřské jsem se rozhodla zlepšit svou komunikaci v německém jazyce). Po úvodní hodině jsem si byla jistá, že jsem našla lektora podle mých představ. Vaše profesionální bezchybné vyjadřování mě nechávalo na pochybách, jestli skutečně mluvíte i českým jazykem. Mluvíte, jako kdyby německý jazyk byl vaším rodným jazykem. Společná výuka mě zbavila strachu z komunikace s ostatními, díky nenásilné konverzaci dokáži rychleji reagovat, co se týče intrakce s rodilými mluvčími a jsem spokojenější. Začínám číst moderní německé romány, které do nedávné doby pro mě představovaly něco absolutně nudného a nezáživného. Doporučuji učit se němčinu s Míšou všem, kteří chtějí udělat obrovský krok vpřed jako já.
Martina Martinkona mateřské dovolené
Především Míše moc děkuji. Za její přístup k výuce. Za vždy přesně zacílená témata i gramatiku „ušitou mi na míru“, za její precizní přípravu na každou z našich hodin. A také za trpělivost a humor, který do společných lekcí přináší. Naše hodiny pokaždé probíhají v přátelském duchu, i když se u nich VŽDY pořádně zapotím. Každá z hodin je totiž velmi intenzivní od začátku až do jejího konce. Díky tomu všemu u sebe vnímám velký posun. Jak v ujasňování si a postupném začleňování nových gramatických jevů, tak především v tom, že už konečně německy také i mluvím a dokážu vyjádřit, co potřebuji. Nebojím se už mluvit. Míša mne totiž postupně rozmluvila. Protože se i jazyk v čase mění, jako velkou přednost u Míši vnímám to, že v německy mluvící zemi žije a setkává se s ní tedy ve svém každodenním životě. S Míšou je to tedy o učení se němčiny živé, takové, jaká se ve skutečnosti používá. A ta se občas od té učebnicové liší. Navíc oceňuji její krásnou výslovnost. Míša učí také mou dvanáctiletou dceru Karolínu, se kterou se již sedmým rokem učíme doma. A jde jim to spolu velmi dobře. Vidím velký pokrok. Jsem moc ráda za výuku němčiny s Míšou. Velmi všem, kteří si přejí se opravu a bez kompromisů učit, a především naučit německy, Míšu jako lektorku doporučuji.
PhDr. Renáta Složilovápsychoterapeut
Tímto bych chtěla Míše za vše poděkovat. Učím se doma a od letošního roku jsem začala mít povinný druhý cizí jazyk. Vybrala jsem si němčinu. Už jsem se ji předtím učila. To, co jsem se naučila za tři měsíce s Míšou, to jsem se předtím nenaučila ani za celé ty dva roky. Jsem moc ráda, že mě Míša učí. Každý týden mám jednu hodinu a nemohu si je vynachválit. Míša se na hodinu vždy pečlivě připraví, vše mi vysvětlí a záleží jí na tom, jestli všemu rozumím. Díky úkolům, které mi po hodině pošle, si probírané téma pořádně procvičím. Jsem maximálně spokojená. Všem, co se chtějí dobře naučit německy, mohu výuku s Míšou jen doporučit.
Karolína Složilová12 let
Tímto bych ráda poděkovala Míše za její skvěle vykonávanou práci za ochotu, trpělivost, snahu a velmi užitečné rady při našich hodinách němčiny. Míša je na hodiny vždy precizně připravená a vše má ten správný spád. Na konci hodiny se vždy informuje, co bych chtěla příští hodinu procvičit nebo na co se zaměřit. Její rady jsou obohaceny vždy názorovými příklady pro snažší a rychlejší zapamatování. S Míšou jsem si na začátku stanovila cíle, kam se v němčině chci posunout a Míša se na mé požadavky plně zaměřila, a tak si díky ní vždy z hodiny odnáším pocit, že jsem zase o kus dál ke svému cíli, který chci v němčině dosáhnout. Míše patří každopádně velké DÍKY za práci, kterou odvádí a teším se na další spolupráci.
Katka Saganovákontrolor kvality
Potřebovala jsem německy mluvícího učitele, který mi vysvětlí v rodném jazyce případné gramatické záludnosti. Německý výklad je důležitou součástí při učení nebo zdokonalování cizího jazyka, ovšem někdy je srozumitelnější vysvětlení "polopatě" v češtině. Přínos v hodinách s Míšou vidím hlavně v její trpělivosti a podpoře, které se mi často v jazykové škole z důvodu velkého počtu lidí ve skupině nedostává. Líbí se mi její individuální přístup, proto bych ji rozhodně doporučila dál.
Lada Pospíšilová
Chtěla bych napsat pár slov o mé "skypové výuce němčiny". Odešla jsem pracovat do Německa před víc než rokem v domnění, že mé znalosti z kurzu německého jazyka jsou dostatečné. Samozřejmě nebyly, ale nějak jsem to zvládla. Můj zaměstnavetel ale po mě chce zkoušku B2, což by bez intenzivní výuky asi nešlo. A tak jsem hledala, až jsem našla Míši stránky. Asi měsíc mi trvalo, než jsem se ji odvážila oslovit, ale vůbec toho nelituji. Hodiny s Míšou jsou super, opravdu jsem nucena (samozřejmě v dobrém smyslu) celou hodinu mluvit, opravuje mi hned mé slovní prohřešky, takže mám hned zpětnou vazbu. Domácí úkoly, které dostávám, mě zase přinutí pracovat sama se sebou. Míša je velmi milá, příjemná a veselá, jsem ráda, že jsem ji našla a doufám, že bude mít se mnou i nadále trpělivost.
Zuzka Kulichovázdravotní sestra
Spokojená jsem, vždy se mi snažíte maximálně vyhovět. Jste ochotná pomoci, poradit. Jsem ráda, že jsem si našla právě Vás. Byla to dobrá volba.
Lenka Saitlováorganizátorka stánků na mezinárodních veletrzích, učitelka němčiny
K Misi ako lektorke som sa dostal cez moju manzelku, ktora sa chcela zlepsit v nemcine. Na zaciatku citala jej blog a nasledne sa s nou skontaktovala a dohodli sa na vyucovacich hodinach. Manzelka bola velmi spokojna s urovnou vyucby ako aj so samotnym pristupom Michaeli. Velmi jej to pomohlo. Na zaklade jej odporucania som sa skontaktoval s Misou a objednal si u nej vyucovacie hodiny na skusku. Musim potvrdit, ze som s vyucbou velmi spokojny a planujem v nej pokracovat. A to z nasledujucich dovodov: 1. v prvom rade ovlada perfektne nemcinu ako "die Muttersprachlerin" a nemcina je velmi bavi. Absolutne jej doverujem. 2. co sa tyka vyucovacich hodin, tak Misa je velmi flexibilna a vieme sa vzdy dohodnut na case ktory nam obom vyhovuje 3. vybera zaujimave temy o ktorych sa rozpravame ( v nemcine samozrejme :-) ) 4. je velmi presna, dobre pripravena a pozitivne naladena 5. gramatika je vysvetlovana zrozumitelne a na prikladoch behom hodiny 6. pocas hodiny si robi poznamky a nasledne ma opravi, ak som nieco povedal zle. 7. vie identifikovat slabe stranky a tie sa potom snazime zlepsit. 8. je mozne sa s nou porozpravat o hocicom, takze sa nedrzime striktne temy. Vzdy je ale rozhovor vedeny tak, aby sme precvicili gramatiku pripadne frazy ktore mi robia problemy 9. je velmi mila, empaticka a vesela. beriem ju ako kamaratku a na hodinu sa vzdy tesim Mrzi ma ze som tuto moznost vyucby neobjavil skor kedze mi dava podstatne viac ako vzdelavanie v skupine (napr. vo Volkhochschulle). V kazdom pripade mozem Misu iba doporucit.
Peter Adamikstrojař, inženýr
Hodiny s Míšou jsou skvělé, vždy rychle uběhnou. Nevím, na jaké úrovni jsem byla na začátku kurzu, ale po pár hodinách s Míšou jsem se posunula hodně dopředu (říkají to i mé kolegyně v práci) a gramatika mi už nepřijde tak náročná. Po každé hodině mi posílá úkoly, které pak společně kontrolujeme. Míša je velice milá a ochotná, všem ji vřele doporučuji, díky Míše se na němčinu dívám jinak.
Jana Streicherovápracovnice v porcelánce
S hodinami s Míšou jsem velmi spokojená, líbí se mi její přístup k hodinám, které má vždy pečlivě připravené. Rozhodně naplnila má očekávání a můžu ji každému vřele doporučit!
Martina Palkoskovástudentka gymnázia

VIDEOREFERENCE od MARTINY ZDE >>

Ako živnostníčka v Rakúsku potrebujem nemčinu denne. Po určitom čase v tejto krajine som si ale uvedomila, že už sa nikam neposúvam, že používam stále dookola tie isté frázy a moja jazyková úroveň sa nezvyšovala, preto som sa rozhodla pre jazykový kurz. Pri mojej časovej vyťaženosti bola pre mňa najvhodnejšia výučba na skype, z pohodlia domova. Oslovila som Míšu, jemnú žienku, ale ako som neskôr zistila, aj skvelú učiteľku, ktorá má síce milý úsmev na tvári, ale nedovolí vám zaháľať. Čas, medzi jednotlivými vyučovacími hodinami som si vypĺňala učením nových slovíčiek a domácimi úlohami, ktoré mi Míša posielala na email. Míša vždy dodržala slovo, nikdy sa nestalo, že by som nedostala to, čo som si zaplatila. Vďaka týmto vyučovacím hodinám a domácim úlohám som sa naučila veľa nového, nadobudla som väčšie sebavedomie pri komunikácii v nemeckom jazyku a tiež som si ujasnila, kde mám medzery a na čo sa mám pri učení jazyka ďalej zamerať. Výučbu s Míšou na skype rozhodne odporúčam, bude sa venovať iba vám, nie ďalším dvadsiatim v triede, ušetríte mnoho času a stihnete sa naučiť oveľa viac, než v klasickom kurze, na ktorý by ste museli niekam dochádzať.
Marta Kluchováopatrovateka seniorů v Rakousku, www.martakluchova.sk

CHCETE SE S NÁMI TAKY UČIT NĚMECKY? JSME TU PRO VÁS!

Sdělte nám své dosavadní zkušenosti s němčinou, vaše preferované časové možnosti, jazykové cíle a my vám rádi připravíme výuku na míru!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů