Už vás nebaví komunikovat v jednoduchých větách?

Potřebujete se rozmluvit, ale chybí vám slovní zásoba?

Základy v němčině máte v malíku, cítíte, že to ale pořád není dost?

Skvělé, něco s tím uděláme!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Základy už máte, tak co takhle se zase posunout kupředu a povýšit vaše němčinářské znalosti na další úroveň?

CHTĚLI BYSTE

 • to tam přestat sázet halabala, jak vás to zrovna napadne?
 • přestat mluvit jak hotentot a umět ovládat i složitější gramatiku?
 • si v němčině konečně věřit?
 • se přestat schovávat za kolegy či za manžela?

A co kdybyste konečně získali pocit, že na tu zpropadenou němčinu už nejste sami?
Láká vás tato představa?

Ano?!

Přesně pro vás jsem vytvořila

INTENZIVNÍ ONLINE KURZ
PRO MÍRNĚ AŽ STŘEDNĚ POKROČILÉ

díky kterému se konečně rozšprechtíte, začnete si v němčině věřit a osvojíte si i pokročilejší gramatická témata!

Jmenuji se Míša Nofftz Skopalová, jsem lektorkou němčiny a za minulé roky jsme odučila stovky hodin jak ve skupinových kurzech, tak jednotlivce přes Skype. Zároveň jsem autorkou úspěšné cvičebnice Gramatika v malíku, hned několika video kurzů či Intenzivního kurzu pro mírně pokročilé, který vám v němčině dodá ztracené vědomosti i sebevědomí! Když vidím, jaké úžasné pokroky dělají mí studenti po absolvování těchto kurzů, rozhodla jsem se na mou aktuální tvorbu navázat a provést vás i složitějšími gramatickými jevy. ;)

NA JAKÉ GRAMATICE JE VYSTAVĚN TENTO KURZ?

 • předložkové vazby
 • zvratná slovesa pro začátečníky i pokročilé
 • podmiňovací způsob
 • budoucí čas
 • závislý infinitiv

PTÁTE SE, JAK KONKRÉTNĚ KURZ PROBÍHÁ?

 • ČLENSKÁ SEKCE

Po přihlášení do kurzu ode mě dostanete přístup do uzavřené členské sekce, kde se vám budou postupně odkrývat jednotlivá videa a cvičení. Nemusíte se ale bát zahlcení gramatikou. Kurz je sice vystavěn na gramatických okruzích, jeho přesah do jiných oblastí (slovní zásoba, jazykové sebevědomí, návyk se jazyku pravidelně věnovat) je však nesmírný!

Kurz otevírám jen jednou za dva roky a jeho hromadný start je pro letošní a příští rok naplánován na 27.2.2023.

 • UZAVŘENÁ FACEBOOK SKUPINA

Vstupem do kurzu zároveň získáte přístup do uzavřené FB skupiny s každodenní podporou mě i skvělé hostující lektory Evy. Ve skupině můžete klást nejen otázky k jednotlivým cvičením, zároveň ale i k dalším jevům či slovní zásobě, která vás během kurzu pálí. V bezpečném prostoru skupiny můžete samozřejmě komunikovat německy či formulovat v němčině dotazy, věty či kratší texty a dostávat na ně velmi cennou zpětnou vazbu.

Dvě lektorky = dvojitá možnost nasát němčinu & dvojitá porce zpětné vazby :)

 • VIDEA, CVIČENÍ, DOPLŇKOVÉ PŘEHLEDY

Členskou sekcí a jednotlivými tématy vás provedeme krok za krokem, takže si nebudete připadat zahlceni. Týden začínáme zpravidla prací s textem, v úterý pokračujeme videem, ve kterém vám vysvětlím danou gramatiku + prvními cvičeními. Další dny pokračujete v samostatném procvičování.

Cvičení si můžete buď vytisknout a zapisovat si do připravených pracovních listů, nebo si své odpovědi můžete psát do zvláštního sešitu.

 • NAHRÁVKY

Každý den je doplněn o krátká opakovací cvičení ve formě mp3, která si můžete stáhnout do telefonu a trénovat se sluchátky třeba při cestě do fitka, do práce nebo do školky.

 • NOVÝ TRVALÝ NÁVYK

Pravidelně bojujete s vlastní motivací a odsouváte němčinu na až pak? A pak je toho najednou tolik, že se vám do ní už vůbec nechce? V tomto kurzu na to půjdeme jinudy: cvičení jsou strukturována tak, že vám nezaberou více než půlhodinku denně, což je přímo optimální délka pro vytvoření nového návyku aneb cvičení, která můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra. ;) Už se těšíte, jak si za dva měsíce v pohodě pokecáte s rodilými mluvčími?

PTÁTE SE, CO VÁM TENTO KURZ PŘINESE?

KURZ JE PŘÍMO NABITÝ INFORMACEMI, PŘEHLEDY A CVIČENÍMI, KTERÁ TEĎ UŽ JEN ČEKAJÍ NA TO, AŽ SE DO NICH PUSTÍTE.

Nemusíte ale mít strach, jestli kurz časově zvládnete. Celý kurz je opravdu strukturován tak, aby vám cvičení nezabrala víc než půlhodinku denně. Pojďme se tedy zakousnout do pravidelného procvičování a zažehnout ve vás dlouhodobou motivaci, nový návyk a chuť se němčině dále a pravidelně věnovat!

Oproti klasické výuce v jazykové škole budete mít zároveň značně navrch. V případě, že něčemu neporozumíte napoprvé, můžete se k danému tématu či cvičení dle libosti i po skončení kurzu opakovaně vracet.

PŘIDÁTE SE I VY KE SPOKOJENÝM KURZISTŮM?

NECHCETE KUPOVAT ZAJÍCE V PYTLI A CHCETE NAHLÉDNOUT, JAK TO V KURZU VYPADÁ?

Tak prosím :)

kliknutím na náhledy rozbalíte jejich plné zobrazení

POJĎTE DO TOHO! RUČÍM ZA TO, ŽE I VY BUDETE PO SKONČENÍ KURZU NADŠENI ZE SVÝCH NOVÝCH ZNALOSTÍ:

Opět jsem se dozvěděla mnoho nového, vše jsem si mohla dostatečně procvičit v přiložených cvičeních a domácích úkolech. Velmi mě bavily domácí úkoly, kde jsem musela vymyslet příběh za použití určitých slov. 🙂 Určitě mi celý kurz posunul v mých vědomostech o pár kroků dál. Moc děkuji za tento výborně připravený kurz a budu se těšit zase někdy příště!
Eva Šilpochová
Jelikož jsem začala s pěkně hustým německým gulášem, tak jsem ráda, že po kurzu odcházím jen s gulášovou polívčičkou :) Tvé gramatické přehledy jsou výborné, jednoduše vypracované a zpětná vazba v podobě opravených postů taky super! Určitě mi hodně pomohla i nová slovesa, časování a také zájmena. Dostala jsem od několika sousedů pochvalu, že se mi najednou nějak zlepšila němčina. Byli překvapeni, že se s nima dám i sama do řeči. Dřív jsem vždy jen pozdravila, sklopila hlavu a modlila se, aby se mě na nic nikdo neptal. Tento týden jsem také poprvé šla dobrovolně vyřizovat něco na úřad sama. Prostě jsem si řekla “ to nějak dám” a domu jsem se úspěšně vrátila s vystaveným cestovním pasem pro dceru. Manžel byl mile překvapen z mého přístupu k jeho rodnému jazyku. Vždycky jsem se z lenosti a nechuti k učení NJ vymlouvala, že tady v Berlíně ji stejně nepotřebuju, když tu všichni mluví anglicky.
Adéla Hesounová-Cojaniz
Já jsem se konečně donutila k pravidelnému každodennímu procvičování. A ono to fakt dělá hodně:-) A moc jsem ocenila komplexní probrání sloves s předložkami a pak infinitiv+zu, to jsem do té doby v žádném kurzu takto uceleně neprobírala, a moje hlava v tom potřebovala vidět nějaký systém. Díky moc!
Jitka Gsinn
Pro mě byla nejdůležitější témata: "Verben mit Präpositionen" a "Reflexive Verben", tam nejvíce chybuji. Ostatní témata jsem více méně už znala, ale rozhodně nemůžu říci, že bych se nudila, cvičení mě naprosto bavila, potřebovala jsem si tato témata také pořádně procvičit, posunula jsem se v tématech dál a prošla jsem si několika "aha" momenty. Také jsem ocenila perfektní užitečnou slovní zásobu. Zpětná vazba a FB skupinka byly motorem, který mě motivoval a člověk tak nikdy nezaspal a snažil se úkoly vždy nejpozději do konce aktuálního týdne odevzdat. Také potěšením a hezkou motivací byla videa, která jsi nám každý týden nahrávala. 😍 MOC DĚKUJI ZA DALŠÍ SUPER JÍZDU! 🏆 BUDE MI TO CHYBĚT! 😢
Alena Plháková
Der Kurs war super organisiert, ich habe viel gelernt und freue mich auf einen anderen Kurs :)
Simona Kratochvílová
Ahoj Míšo, chtěla bych ti moc poděkovat za dva kurzy, které jsem u tebe absolvovala, byl to pro mě posun dopředu a jsem moc ráda. Máš to moc krásně zpracované a velmi dobře srozumitelné. Až dokončím kurz, tak se zaměřím na konverzaci a uvidím, kam mě to dostane. Ať se ti moc daří, a ještě jednou děkuji! Jinak dáreček v pořádku dorazil a je úžasný :)
Péťa N.

MOŽNÁ VÁS NAPADÁ...

Kdy přesně kurz začíná?

Startujeme společně v pondělí 27.2.2023, kdy se vám zároveň v členské sekci otevřou i první cvičení. Nemusíte být ale v konkrétní čas online. Cvičení nejsou vázána na určitý čas, takže si je můžete udělat klidně i o den (týden či měsíc) později.

Jak dlouho kurz probíhá?

Kurz běží 9 týdnů. Tedy celých 9 týdnů plných dřiny i legrace, na jejichž konci si budete za své znalosti němčiny pěkně klepat na ramínko.

Neprošel/neprošla jsem Vaším předchozím kurzem pro mírně pokročilé. Vadí to?

Vůbec ne! Kurz na něj sice velmi volně navazuje, ale strukturu celého kurzu pochopíte velmi rychle a dost možná předchozí kurz díky vašim aktuálním znalostem vůbec nepotřebujete ;)

Pro jakou úroveň je kurz vytvořen?

Slovní zásoba i gramatika odpovídají úrovni B1+, tzn. mírně až středně pokročilá znalost němčiny. Pokud si nejste jisti, jestli se nacházíte zrovna na této úrovni, napište mi o sobě pár vět německy na misa@michaelaskopalova.cz a já vám mileráda poradím!

Potřebuju více mluvit a ne jen vyplňovat cvičení. Pomůže mi i tak tento kurz?

Novinkou letošního běhu kurzu je verze kurzu PREMIUM, která zahrnuje i skupinové konverzační lekce, během kterých ztratíte ostych z mluvení a chyb, rozvážete si jazýček, rozšíříte slovní zásobu, ale hlavně natrénujete danou gramatiku v praxi. Konverzační lekce se konají v ranních, odpoledních a večerních hodinách, viz níže. Můžete si vybrat z konverzačních lekcí s Míšou či Evou.

Opravdu mi tu němčinu nalejete do hlavy?

Kouzelný proutek bohužel nevlastním, proto pokud si budete cvičení jen pasivně prohlížet, pravděpodobně se moc neposunete. Pokud ale budete aktivní a budete dělat úkoly a cvičení, která jsem pro vás připravila, můžete se spolehnout na to, že za dva měsíce uvidíte znatelné výsledky! Svůj pokrok můžete samozřejmě uspíšit i pravidelnou účastí na konverzačních lekcích.

Budu mít ke kurzu přístup i po jeho skončení?

Samozřejmě! Pokud se po skončení kurzu budete chtít k něčemu vrátit, zůstane vám celá členská sekce a materiály dostupné.

Co když v průběhu kurzu zjistím, že je pro mě kurz moc jednoduchý/složitý??

Spokojení klienti jsou pro mě absolutní a nekompromisní prioritou! Mám ráda férové jednání a to samé očekávám od mých studentů. Pokud v prvních dvou týdnech kurzu zjistíte, že potřebujete jít o krok nazpět, protože jste přecenili své síly nebo slovní zásobě vůbec nerozumíte či naopak zjistíte, že je pro vás každé cvičení brnkačka a že jste podcenili své znalosti, můžete mi napsat a bez dalších otázek vám vrátím celou částku zpět.

 MÁM PRO VÁS NAVÍC SKVĚLÉ BONUSY

Velmi mi záleží na tom, abych vám učení němčiny a celé dva měsíce udělala co možná nejpříjemnější, proto ode mě navíc dostanete tyto velmi hodnotné bonusy:

BONUS #1

Gramatické přehledy

Gramatické seznamy & tabulky nejen k probíraným tématům.
Skvěle podpoří především systematiky při procvičování a ukotvení si daných témat v paměti.

BONUS #2

Živá vysílání

V průběhu kurzu se můžeme vidět „naživo“ online v rámci následujících vysílání:

1. ŽIVÁ VYSÍLÁNÍ V UZAVŘENÉ FB SKUPINĚ
Cokoli vám během tohoto kurzu nebude jasné a budete potřebovat hlubší či detailnější vysvětlení, vysvětlím v krátkých videích v uzavřené skupině. Tato vysílání se konají 1-2x týdně.

2. TEXT A JAK NA NĚJ
V tomto videu vám ukážu triky, jak se (nejen při jazykových zkouškách) vypořádat s textem a jak se v něm a jeho gramatických strukturách lépe orientovat.

BONUS #3

Entspannung & Spaß mit Deutsch

Novinka tohoto ročníku: přesně v polovině kurzu si dáme leháro a budeme se dívat na filmy a seriály, či poslouchat německé písničky. To vše samozřejmě uzpůsobíme tak, abyste si z těchto aktivit pro svou němčinu vzali co možná nejvíce :)

Všechny bonusy jsou neveřejné
a jsou dostupné výhradně pro členy tohoto kurzu.

Navíc vám dávám svou záruku

Pokud v prvních dvou týdnech kurzu zjistíte, že potřebujete jít o krok nazpět, protože jste přecenili své síly nebo slovní zásobě vůbec nerozumíte či naopak zjistíte, že je pro vás každé cvičení brnkačka a že jste podcenili své znalosti, můžete mi napsat a bez dalších otázek vám vrátím celou částku zpět.

KOLIK TENTO INTENZIVNÍ KURZ A KAŽDODENNÍ PODPORA STOJÍ?

Kurz je dostupný ve dvou různých verzích:

VIP

4.900 Kč

 • Přístup do uzavřené členské sekce s kompletním obsahem kurzu.
 • 8 výukových videí (jedno na každý týden).
 • Přístup do VIP facebookové skupiny se stejně naladěnými spolužáky.
 • 2-3 různorodá cvičení na každý den.
 • Každodenní podpora a péče v průběhu celého kurzu.
 • Jedno rozmlouvací drilovací cvičení na každý den.
 • Cenná zpětnou vazbu na váš vlastní písemný projev.
 • Hodnotné neveřejné bonusy (dostupné jen a pouze členům tohoto kurzu).
 • Hromada nových znalostí a souvislostí & nově nabyté jazykové sebevědomí.

PREMIUM

6.900 Kč

 • Přístup do uzavřené členské sekce s kompletním obsahem kurzu.
 • 8 výukových videí (jedno na každý týden).
 • Přístup do VIP facebookové skupiny se stejně naladěnými spolužáky.
 • 2-3 různorodá cvičení na každý den.
 • Každodenní podpora a péče v průběhu celého kurzu.
 • Jedno rozmlouvací drilovací cvičení na každý den.
 • Cenná zpětnou vazbu na váš vlastní písemný projev.
 • Hodnotné neveřejné bonusy (dostupné jen a pouze členům tohoto kurzu).
 • Hromada nových znalostí a souvislostí & nově nabyté jazykové sebevědomí.
 • 9 SKUPINOVÝCH KONVERZAČNÍCH LEKCÍ V DÉLCE 70 MINUT NA PLATFORMĚ ZOOM. ČASY KONVERZAČNÍCH LEKCÍ: ÚTERKY V 8:30 A 19:00, STŘEDY V 11:30. MOŽNOST ÚČASTNIT SE KAŽDÝ TÝDEN V JINÝ ČAS. V PŘÍPADĚ VELKÉHO ZÁJMU RÁDA PŘIDÁM DALŠÍ TERMÍN :)

PRO SROVNÁNÍ:
Cena 1 skype lekce se mnou stojí 1000Kč. Na to, abychom probrali, procvičili a ukotvili témata z celého online kurzu bychom potřebovali min. 15 společných výukových hodin. Zaplatili byste tedy 15 000 Kč. Vy ale můžete získat tyto znalosti (a mnohem mnohem víc) za cenu pouhých 5 hodin!

CENA JE TEDY NATOLIK NÍZKÁ, ABY SI JI MOHL DOVOLIT KAŽDÝ

kdo to s němčinou myslí opravdu vážně, na druhou stranu pro vás vytvoří určitý závazek a motivaci se němčině po vstupu do kurzu pravidelně věnovat.

Jen tak totiž za dva měsíce opravdu uvidíte výsledky!

Jsem přesvědčená o tom, že i od vás budu po prvních týdnech kurzu dostávat podobné zprávy:

Představte si, kam se vaše znalosti němčiny posunou, když se jim budete nadcházejících 9 týdnů pravidelně věnovat! Žádné zpocené ruce a orosené čelo při tvoření složitějších vět, za to ale sebejistota a sebevědomí při komunikaci s rodilými mluvčími!

Není to skvělá představa?

Pokud už teď víte, že na své němčině potřebujete zapracovat, nemeškejte a přihlašte se do kurzu ještě dnes! Začínáme už 27.2.2023!

Těším se na vás uvnitř kurzu! Přihlásit se můžete už jen:

Potřebujete se ještě na něco zeptat? Váháte, protože nevíte, jestli zrovna pro vás je tento kurz to pravé ořechové?

Jsem tu pro vás! Neváhejte a napište mi na misa@michaelaskopalova.cz a já vám případné dotazy mileráda zodpovím.