Základy v němčině máte v malíku, teď se ale potřebujete konečně posunout dál?

Potřebujete se rozmluvit, zároveň ale cítíte, že vám chybí slovní zásoba?

Už vás nebaví komunikovat v jednoduchých větách?

Skvělé, něco s tím uděláme!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Základy už máte, tak co takhle se zase posunout kupředu a povýšit vaše němčinářské znalosti na další úroveň?

CHTĚLI BYSTE

 • to tam přestat sázet halabala, jak vás to zrovna napadne?
 • umět formulovat i složitější věty a větné konstrukce?
 • si v němčině konečně věřit?
 • se přestat schovávat za kolegy či za manžela?

A co kdybyste konečně získali pocit, že na to nejste sami?
Láká vás tato představa?

Ano?!

Přesně pro vás jsem vytvořila

INTENZIVNÍ ONLINE KURZ
PRO MÍRNĚ AŽ STŘEDNĚ POKROČILÉ

díky kterému konečně přestanete komunikovat v jednoduchých větách, začnete si v němčině věřit a osvojíte si i pokročilejší gramatická témata!

Jmenuji se Míša Nofftz Skopalová, jsem lektorkou němčiny a za minulé roky jsme odučila stovky hodin jak ve skupinových kurzech, tak jednotlivce přes Skype. Zároveň jsem autorkou úspěšné cvičebnice Gramatika v malíku či Intenzivního kurzu pro mírně pokročilé, který vám v němčině dodá ztracené vědomosti i sebevědomí! Když vidím, jaké úžasné pokroky dělají mí studenti po absolvování těchto kurzů, rozhodla jsem se na mou aktuální tvorbu navázat a provést vás i složitějšími gramatickými jevy. ;)

JAKÝM TÉMATŮM SE V KURZU BUDEME VĚNOVAT?

 • předložkové vazby
 • zvratná slovesa pro začátečníky i pokročilé
 • podmiňovací způsob
 • budoucí čas
 • závislý infinitiv

JAK PROBÍHÁ ONLINE KURZ?

 • ČLENSKÁ SEKCE

Po přihlášení do kurzu ode mě dostanete přístup do uzavřené členské sekce, kde se vám budou postupně odkrývat jednotlivá videa a cvičení. Kurz otevírám jen jednou do roka a jeho hromadný start je letos naplánován na 13.9.2021.

 • UZAVŘENÁ FACEBOOK SKUPINA

Vstupem do kurzu zároveň získáte přístup do uzavřené FB skupiny s mou každodenní podporou. Ve skupině můžete klást nejen otázky k jednotlivým cvičením, zároveň ale i k dalším jevům či slovní zásobě, která vás během kurzu pálí. V bezpečném prostoru skupiny můžete samozřejmě komunikovat německy či formulovat v němčině dotazy, věty či kratší texty a dostávat na ně velmi cennou zpětnou vazbu.

 • VIDEA, CVIČENÍ, DOPLŇKOVÉ PŘEHLEDY

Členskou sekcí a jednotlivými tématy vás provedu krok za krokem, takže si nebudete připadat zahlceni. Týden začínáme zpravidla prací s textem, v úterý pokračujeme videem, ve kterém vám vysvětlím danou gramatiku + prvními cvičeními. Další dny pokračujete v samostatném procvičování.

Cvičení si můžete buď vytisknout a zapisovat si do připravených pracovních listů, nebo si své odpovědi můžete psát do zvláštního sešitu.

 • NAHRÁVKY

Každý den je doplněn o krátká opakovací cvičení ve formě mp3, která si můžete stáhnout do telefonu a trénovat se sluchátky třeba při cestě do fitka, do práce nebo do školky.

 • NOVÝ TRVALÝ NÁVYK

Pravidelně bojujete s vlastní motivací a odsouváte němčinu na až pak? A pak je toho najednou tolik, že se vám do ní už vůbec nechce? V tomto kurzu na to půjdeme jinudy: cvičení jsou strukturována tak, že vám nezaberou více než půlhodinku denně, což je přímo optimální délka pro vytvoření nového návyku aneb cvičení, která můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra. ;) Už se těšíte, jak si za dva měsíce v pohodě pokecáte s rodilými mluvčími?

PTÁTE SE, CO VÁM TENTO KURZ PŘINESE?

KURZ JE PŘÍMO NABYTÝ INFORMACEMI, PŘEHLEDY A CVIČENÍMI, KTERÁ TEĎ UŽ JEN ČEKAJÍ NA TO, AŽ SE DO NICH PUSTÍTE.

Nemusíte ale mít strach, jestli kurz časově zvládnete. Celý kurz je opravdu strukturován tak, aby vám cvičení nezabrala víc než půlhodinku denně. Pojďme se tedy zakousnout do pravidelného procvičování a zažehnout ve vás dlouhodobou motivaci, nový návyk a chuť se němčině dále a pravidelně věnovat.

Oproti klasické výuce v jazykové škole budete mít zároveň značně navrch. V případě, že něčemu neporozumíte napoprvé, můžete se k danému tématu či cvičení dle libosti i po skončení kurzu opakovaně vracet.

NECHCETE KUPOVAT ZAJÍCE V PYTLI A CHCETE NAHLÉDNOUT, JAK TO V KURZU VYPADÁ?

Tak prosím :)

kliknutím na náhledy rozbalíte jejich plné zobrazení

POJĎTE DO TOHO! RUČÍM ZA TO, ŽE I VY BUDETE PO SKONČENÍ KURZU NADŠENÍ ZE SVÝCH NOVÝCH ZNALOSTÍ:

Opět jsem se dozvěděla mnoho nového, vše jsem si mohla dostatečně procvičit v přiložených cvičeních a domácích úkolech. Velmi mě bavily domácí úkoly, kde jsem musela vymyslet příběh za použití určitých slov. 🙂 Určitě mi celý kurz posunul v mých vědomostech o pár kroků dál. Moc děkuji za tento výborně připravený kurz a budu se těšit zase někdy příště!
Eva Šilpochová
Jelikož jsem začala s pěkně hustým německým gulášem, tak jsem ráda, že po kurzu odcházím jen s gulášovou polívčičkou :) Tvé gramatické přehledy jsou výborné, jednoduše vypracované a zpětná vazba v podobě opravených postů taky super! Určitě mi hodně pomohla i nová slovesa, časování a také zájmena. Dostala jsem od několika sousedů pochvalu, že se mi najednou nějak zlepšila němčina. Byli překvapeni, že se s nima dám i sama do řeči. Dřív jsem vždy jen pozdravila, sklopila hlavu a modlila se, aby se mě na nic nikdo neptal. Tento týden jsem také poprvé šla dobrovolně vyřizovat něco na úřad sama. Prostě jsem si řekla “ to nějak dám” a domu jsem se úspěšně vrátila s vystaveným cestovním pasem pro dceru. Manžel byl mile překvapen z mého přístupu k jeho rodnému jazyku. Vždycky jsem se z lenosti a nechuti k učení NJ vymlouvala, že tady v Berlíně ji stejně nepotřebuju, když tu všichni mluví anglicky.
Adéla Hesounová-Cojaniz
Já jsem se konečně donutila k pravidelnému každodennímu procvičování. A ono to fakt dělá hodně:-) A moc jsem ocenila komplexní probrání sloves s předložkami a pak infinitiv+zu, to jsem do té doby v žádném kurzu takto uceleně neprobírala, a moje hlava v tom potřebovala vidět nějaký systém. Díky moc!
Jitka Gsinn
Pro mě byla nejdůležitější témata: "Verben mit Präpositionen" a "Reflexive Verben", tam nejvíce chybuji. Ostatní témata jsem více méně už znala, ale rozhodně nemůžu říci, že bych se nudila, cvičení mě naprosto bavila, potřebovala jsem si tato témata také pořádně procvičit, posunula jsem se v tématech dál a prošla jsem si několika "aha" momenty. Také jsem ocenila perfektní užitečnou slovní zásobu. Zpětná vazba a FB skupinka byly motorem, který mě motivoval a člověk tak nikdy nezaspal a snažil se úkoly vždy nejpozději do konce aktuálního týdne odevzdat. Také potěšením a hezkou motivací byla videa, která jsi nám každý týden nahrávala. 😍 MOC DĚKUJI ZA DALŠÍ SUPER JÍZDU! 🏆 BUDE MI TO CHYBĚT! 😢
Alena Plháková
Der Kurs war super organisiert, ich habe viel gelernt und freue mich auf einen anderen Kurs :)
Simona Kratochvílová
Já jsem se konečně donutila k pravidelnému každodennímu procvičování. A ono to fakt dělá hodně:-) A moc jsem ocenila komplexní probrání sloves s předložkami a pak infinitiv+zu, to jsem do té doby v žádném kurzu takto uceleně neprobírala, a moje hlava v tom potřebovala vidět nějaký systém. Díky moc!
Jitka Gsinn

MOŽNÁ VÁS NAPADÁ...

Kdy přesně kurz začíná?

Startujeme společně v pondělí 20.2.2023, kdy se vám zároveň v členské sekci otevřou i první cvičení. Nemusíte být ale v konkrétní čas online. Cvičení nejsou vázána na určitý čas, takže si je můžete udělat klidně i o den (týden či měsíc) později.

Neprošel/neprošla jsem Vaším předchozím kurzem pro mírně pokročilé. Vadí to?

Vůbec ne! Kurz na něj sice velmi volně navazuje, ale strukturu celého kurzu pochopíte velmi rychle a dost možná předchozí kurz díky vašim aktuálním znalostem vůbec nepotřebujete ;)

Pro jakou úroveň je kurz vytvořen?

Slovní zásoba i gramatika odpovídají úrovni B1+, tzn. mírně až středně pokročilá znalost němčiny.

Potřebuju více mluvit a ne jen vyplňovat cvičení. Pomůže mi i tak tento kurz?

Novinkou letošního běhu kurzu je verze kurzu PREMIUM, která zahrnuje i skupinové konverzační lekce, během kterých ztratíte ostych z mluvení a chyb, rozvážete si jazýček, rozšíříte slovní zásobu, ale hlavně natrénujete danou gramatiku v praxi.

Opravdu mi tu němčinu nalejete do hlavy?

Kouzelný proutek bohužel nevlastním, proto pokud si budete cvičení jen pasivně prohlížet, pravděpodobně se moc neposunete. Pokud ale budete aktivní a budete dělat úkoly a cvičení, která jsem pro vás připravila, můžete se spolehnout na to, že za dva měsíce uvidíte znatelné výsledky! Svůj pokrok můžete samozřejmě uspíšit i pravidelnou účastí na konverzačních lekcích.

Budu mít ke kurzu přístup i po jeho skončení?

Samozřejmě! Pokud se po skončení kurzu budete chtít k něčemu vrátit, zůstane vám celá členská sekce a materiály dostupné. Pokud si zároveň objednáte kurz ve verzi PREMIUM, budeme se vídat ještě celý další měsíc po skončení kurzu.

Co když v průběhu kurzu zjistím, že je pro mě kurz moc jednoduchý/složitý??

Spokojení klienti jsou pro mě absolutní a nekompromisní prioritou! Mám ráda férové jednání a to samé očekávám od mých studentů. Pokud v prvních dvou týdnech kurzu zjistíte, že potřebujete jít o krok nazpět, protože jste přecenili své síly nebo slovní zásobě vůbec nerozumíte či naopak zjistíte, že je pro vás každé cvičení brnkačka a že jste podcenili své znalosti, můžete mi napsat a bez dalších otázek vám vrátím celou částku zpět.

 MÁM PRO VÁS NAVÍC SKVĚLÉ BONUSY

Velmi mi záleží na tom, abych vám učení němčiny a celé dva měsíce udělala co možná nejpříjemnější, proto ode mě navíc dostanete tyto velmi hodnotné bonusy:

BONUS #1

Gramatické přehledy

Gramatické seznamy & tabulky nejen k probíraným tématům.
Skvěle podpoří především systematiky při procvičování a ukotvení si daných témat v paměti.

BONUS #2

Živá vysílání

V průběhu kurzu se můžeme vidět „naživo“ online v rámci následujících vysílání:

1. ŽIVÁ VYSÍLÁNÍ V UZAVŘENÉ FB SKUPINĚ
Cokoli vám během tohoto kurzu nebude jasné a budete potřebovat hlubší či detailnější vysvětlení, vysvětlím v krátkých videích v uzavřené skupině. Tato vysílání se konají 1-2x týdně.

2. TEXT A JAK NA NĚJ
V tomto videu vám ukážu triky, jak se (nejen při jazykových zkouškách) vypořádat s textem a jak se v něm a jeho gramatických strukturách lépe orientovat.

Oba bonusy jsou neveřejné
a jsou dostupné výhradně pro členy tohoto kurzu.

Navíc vám dávám svou záruku

Pokud v prvních dvou týdnech kurzu zjistíte, že potřebujete jít o krok nazpět, protože jste přecenili své síly nebo slovní zásobě vůbec nerozumíte či naopak zjistíte, že je pro vás každé cvičení brnkačka a že jste podcenili své znalosti, můžete mi napsat a bez dalších otázek vám vrátím celou částku zpět.

KOLIK TENTO INTENZIVNÍ KURZ A MOJE KAŽDODENNÍ PODPORA STOJÍ?

Kurz je dostupný ve dvou různých verzích:

VIP

4.400 Kč

 • Přístup do uzavřené členské sekce s kompletním obsahem kurzu.
 • 8 výukových videí (jedno na každý týden).
 • Přístup do VIP facebookové skupiny se stejně naladěnými spolužáky.
 • 2-3 různorodá cvičení na každý den.
 • Má každodenní podpora a péče v průběhu celého kurzu.
 • Jedno rozmlouvací drilovací cvičení na každý den.
 • Cenná zpětnou vazbu na váš vlastní písemný projev.
 • Hodnotné neveřejné bonusy (dostupné jen a pouze členům tohoto kurzu).
 • Hromada nových znalostí a souvislostí & nově nabyté jazykové sebevědomí.

PREMIUM

6.600 Kč

 • Přístup do uzavřené členské sekce s kompletním obsahem kurzu.
 • 8 výukových videí (jedno na každý týden).
 • Přístup do VIP facebookové skupiny se stejně naladěnými spolužáky.
 • 2-3 různorodá cvičení na každý den.
 • Má každodenní podpora a péče v průběhu celého kurzu.
 • Jedno rozmlouvací drilovací cvičení na každý den.
 • Cenná zpětnou vazbu na váš vlastní písemný projev.
 • Hodnotné neveřejné bonusy (dostupné jen a pouze členům tohoto kurzu).
 • Hromada nových znalostí a souvislostí & nově nabyté jazykové sebevědomí.
 • 8 SKUPINOVÝCH KONVERZAČNÍCH LEKCÍ V DÉLCE 70 MINUT NA PLATFORMĚ ZOOM. 4 LEKCE BĚHEM KURZU, 4 LEKCE PO JEHO SKONČENÍ. ČASY KONVERZAČNÍCH LEKCÍ: ÚTERKY V 9:30 A 16:00, PÁTKY V 11:00. MOŽNOST ÚČASTNIT SE KAŽDÝ TÝDEN V JINÝ ČAS. V PŘÍPADĚ VELKÉHO ZÁJMU RÁDA PŘIDÁM DALŠÍ TERMÍN :)

PRO SROVNÁNÍ:
Cena 1 skype lekce se mnou stojí 1000Kč. Na to, abychom probrali, procvičili a ukotvili témata z celého online kurzu bychom potřebovali min. 15 společných výukových hodin. Zaplatili byste tedy 15 000 Kč. Vy ale můžete získat tyto znalosti (a mnohem mnohem víc) za cenu pouhých 5 hodin!

CENA JE TEDY NATOLIK NÍZKÁ, ABY SI JI MOHL DOVOLIT KAŽDÝ

kdo to s němčinou myslí opravdu vážně, na druhou stranu pro vás vytvoří určitý závazek a motivaci se němčině po vstupu do kurzu pravidelně věnovat.

Jen tak totiž za dva měsíce opravdu uvidíte výsledky!

Jsem přesvědčená o tom, že i od vás budu po prvních týdnech kurzu dostávat podobné zprávy:

Představte si, kam se vaše znalosti němčiny posunou, když se jim budete nadcházející dva měsíce pravidelně věnovat! Žádné zpocené ruce a orosené čelo při tvoření složitějších vět, za to ale sebejistota a sebevědomí při komunikaci s rodilými mluvčími!

Není to skvělá představa?

Pokud už teď víte, že na své němčině potřebujete zapracovat, nemeškejte a přihlašte se do kurzu ještě dnes! 

Těším se na vás uvnitř kurzu!

Potřebujete se ještě na něco zeptat? Váháte, protože nevíte, jestli zrovna pro vás je tento kurz to pravé ořechové?

Jsem tu pro vás! Neváhejte a napište mi na misa@michaelaskopalova.cz a já vám případné dotazy mileráda zodpovím.