• Učíte se německy už nějaký ten pátek, pořád ale nevíte, kdy použít jakou předložku?
 • Ve větách se slovesem na konci melete slovosled páté přes deváté a náhodně tipujete, jak by věta mohla znít správně?
 • Plácáte se v německé gramatice a cítíte, že na své němčině potřebujete konečně pořádně zapracovat?

Odpověděli jste 3x ano! V tom případě jste tu správně!

 • Když mluvíte nebo píšete německy, připadáte si trochu trapně, protože víte, že byste to všechno už měli znát?
 • Jste samouk, který se učí za pochodu, zároveň by ale potřeboval podporu, jasnou strukturu a řád?
 • Potřebujete někoho, kdo vás provede, názorně vše vysvětlí a ukáže a nabídne vám spoustu úkolů k procvičení?

Bude mi potěšením!

I VY MŮŽETE ZA PÁR TÝDNŮ:

 • získat nové znalosti, přehled a sebedůvěru při komunikaci v němčině
 • formulovat věty tak, aby vám rodilí mluvčí nejen rozuměli, ale aby byla vaše sdělení zároveň gramaticky správně
 • získat na své znalosti pravidelnou zpětnou vazbu, která bude vaše znalosti posouvat kupředu
 • najít parťáky, kteří vám v němčině nedovolí usnout na vavřínech

Vytvořila jsem pro vás

INTENZIVNÍ ONLINE KURZ

   PRO MÍRNĚ POKROČILÉ

 ve kterém se během 8 týdnů společně podíváme na zoubek jazykovým lapáliím, se kterými bojujete, vysvětlíme a pěkně z gruntu procvičíme.

Jmenuji se Míša Skopalová, jsem lektorkou němčiny a jen za minulý rok jsme odučila stovky hodin, jak skupiny v jazykových kurzech, tak jednotlivce přes Skype. Přitom jsem si všimla, že jak u začátečníků, tak u pokročilých pořád opravuji ty samé chyby – minulý čas, slovosled, předložky, sloveso tam, kde nemá být apod. Když vidím, jaké úžasné pokroky mí studenti dělají, rozhodla jsem se s těmito tématy pomoct i vám! Už tedy na noční můry jako spojky či perfektum nemusíte být sami!

V MÉM ZBRUSU NOVÉM ONLINE KURZU DOSTANETE PŘÍSTUP DO ČLENSKÉ SEKCE, KDE SE VÁM BUDOU KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN ODKRÝVAT CVIČENÍ, VIDEA ČI PŘEHLEDY, KTERÉ VÁM POMŮŽOU POCHOPIT PROBLEMATICKÉ TÉMA DANÉHO TÝDNE A KONEČNĚ JEJ SPRÁVNĚ POUŽÍVAT.

CO VŠECHNO S KURZEM ZÍSKÁTE?

5 GRAMATICKÝCH OKRUHŮ

aneb témata (viz níže), která dělají problémy opravdu všem. Vám už teď ale nebudou!

CVIČENÍ & VIDEA & PŘEHLEDY

každý všední den dostanete tři úkoly, které vás posunou za lepšími znalostmi němčiny

PŘÍSTUP DO UZAVŘENÉ FB SKUPINY

kde se můžete bez okolků ptát na cokoli, čemu v daném týdnu nerozumíte

OSOBNÍ PŘÍSTUP

s kurzem získáte mou každodenní podporu a vedení v průběhu celého kurzu

VSTOUPIT DO KURZU

JAKÝM TÉMATŮM SE V KURZU BUDEME VĚNOVAT?

 • SLOVOSLED
 • PŘEDLOŽKY
 • SPOJKY, SOUVĚTÍ, VEDLEJŠÍ VĚTY
 • SLOVESA S PŘEDPONAMI
 • MINULÉ ČASY
 • COKOLI DALŠÍHO, ČEMU NEBUDETE ROZUMĚT

JAK PROBÍHÁ ONLINE KURZ A CO OBSAHUJE?

 • ČLENSKÁ SEKCE
  Po přihlášení do kurzu a jeho následném zaplacení ode mě dostanete přístup do online členské sekce celého kurzu.
 • POSLECH, VIDEA, CVIČENÍ
  Členskou sekcí vás provedu krok za krokem. Každý všední den se uvolní obsah na daný den. V pondělí je to poslech a práce s textem, v úterý video, ve kterém vysvětluji gramatiku + první cvičení. Od úterka do pátku se vám budou následně uvolňovat společně s klíčem různorodá cvičení ve formě pdf. Cvičení si můžete buď vytisknout a zapisovat si do připravených pracovních listů, nebo si své odpovědi můžete psát do zvláštního sešitu. Každý den je doplněn o opakovací drilová cvičení ve formě mp3, která si můžete stáhnout do telefonu a trénovat se sluchátky třeba při cestě do fitka, do práce nebo do školky.
 • GRAMATIKA PO ČÁSTECH
  Nejen daná cvičení, ale i jednotlivou gramatiku probíráme po částech, takže se nemusíte bát zahlcení ;) Čemu neporozumíte hned, k tomu se můžete opakovaně vracet.
 • PODPŮRNÁ UZAVŘENÁ SKUPINA NA FACEBOOKU
  Ačkoli ke všem cvičením dostanete klíč, je velmi pravděpodobné, že se vyskytnou témata či slovíčka, se kterými si nebudete vědět rady. Od toho je tady naše uzavřená facebooká skupina, ve které si na tyto případné lapálie hezky posvítíme. Po celou dobu našeho kurzu pro vás tedy v naší facebookové skupině budu přítelem na telefonu, který vás provede temnými zákoutími gramatiky, vysvětlí, poradí, nakopne a motivuje ;)
 • NOVÝ TRVALÝ NÁVYK
  Pravidelně bojujete s vlastní motivací a odsouváte němčinu na až pak? A pak je toho najednou tolik, že se vám do ní už vůbec nechce? V tomto kurzu na to půjdeme jinudy: cvičení jsou strukturována tak, že vám nezaberou více než půlhodinku denně, což je přímo optimální délka pro vytvoření nového návyku aneb cvičení, která můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra ;) Já i vaši spolužáci vás budeme motivovat k pravidelnému procvičování a rozhodně vás nenecháme usnout na vavřínech!
VSTOUPIT DO KURZU

 

 

 • Kurz je přímo nabitý informacemi, přehledy a cvičeními, která teď už jen čekají na to, až se do nich pustíte.
 • Nemusíte ale mít strach, jestli kurz časově zvládnete. Cvičení jsem tvořila tak, aby vám během týdne nezabrala víc než půlhodinku denně. Což vůbec není moc! Zároveň ve vás ale touto pravidelnou půlhodinkou zažehneme nový návyk, dlouhodobou motivaci a chuť se němčině dále věnovat.
 • Oproti klasické výuce tak budete mít zároveň značně navrch. V případě, že něčemu neporozumíte napoprvé, můžete se k danému tématu či cvičení dle libosti opakovaně vracet.
 • V těchto 8 týdnech udělám maximum proto, abyste své znalosti posunuli o pořádný kus dál. Povedu vás krok za krokem a budete dostávat pravidelnou zpětnou vazbu tak, abyste po dvou měsících viděli výsledky. Jdete do toho se mnou?

JAK TO VYPADÁ UVNITŘ ČLENSKÉ SEKCE A CO NA KURZ ŘÍKAJÍ JEHO ÚČASTNÍCI?

Kliknutím na obrázky můžete nahlédnout dovnitř kurzu, ať víte, na co se můžete těšit ;)

Milá Míšo, chtěla bych Vám tímto poděkovat,že jsem mohla být účastníkem Vašeho osmitýdenního online kurzu. Nevěděla jsem co můžu očekávat, protože už se němčině nějaký ten pátek věnuji, ale byla jsem velmi překvapená, jak moc to bylo osm intenzivních týdnů. Moc se líbila různorodost, protože cvičení byla nejen na doplnění, ale i na poslech, něco k překladu a jako třešnička na dortu napsat každý týden krátký článek na různá témata, které jste mi vždy obratem opravené vrátila zpět. Ještě jednou děkuji a všem, kteří se chtějí zdokonalit v gramatice(a nejen v ní) určitě doporučuji.

Zuzana Kulichová zdravotní sestra

Po mnoha letech strávených v zahraničí a věčných začátcích s učením němčiny jsem objevila Míšin kurz pro mírně pokročilé němčináře. K jazykové výuce ve skupinkách jsem hodně skeptická, ale tento kurz me zaujal svoji strukturou, optimálni délkou (8 týdnů se vážně dá zvládnout!) a Míšiným nadšením. Poctivě jsem každý den procvičovala nové gramatické fenomény, pracovala s textem, opakovala a překladala a díky aktivní virtualní paní učitelce a spolužákům (příjemné online prostředí facebookove třídy) mi vzdor obavám vůbec nechyběla motivace. Po několika týdnech jsem pozorovala výrazné zlepšení své jazykové úrovně, vyšší sebevědomí při komunikaci s rodilými mluvčími a jednoznačne super pocit z dobře odvedené práce. Děkuji Vám, Míšo, za možnost učit se s Vámi a těším se na pokračování!

JUDr. Romana Hejlováwww.hausgassner.at

Němčinu se učím už mnoho let. Jako hodně lidí jsem měla němčinu na střední škole, pak jsem jí dlouho nepoužívala a ve středním věku mne najednou pracovní povinnosti dohnaly si vzpomenout na to, že jsem kdysi dělala nějaký takový jazyk. Po několik pokusech znovu začít – ať už formou návštěvy jazykové školy nebo formou výuky z učebnic pro samouky, které vyšly trochu naprázdno - jsem začala pátrat po internetu a našla Míšiny webovky a následně i její online kurz. Líbilo se mi, že si z tepla domova dělám úkoly, mohu své problémy s někým konzultovat a navíc jsem skrze facebookovou skupinu v kontaktu s lidmi, kteří v tom "lítají se mnou". Kurz je založen na každodenních úkolech po dobu 8 týdnů. Každý den určitý kousek. Ve facebookové skupině máte příležitost konzultovat nejasnosti či vše okolo, co vás k tomu napadne. Kurz mne velmi bavil. Když jsem na konci zjistila, že mám plný šanon materiálů, musím zhodnotit, že jsem za 8 týdnů udělala na němčině víc práce, než kdykoliv předtím za podobně dlouhou dobu. Kurz všem vřele doporučuji.

Alena Maňáková

Velice ráda bych poděkovala Míše za její intenzivní kurz němčiny - Gramatika pro mírně pokročilé. Na intenzivní kurz němčiny jsem se přihlásila co by věčný začátečník. Chtěla jsem udělat posun, příjmout výzvu, jestli se vydržím 8 týdnu pravidelně učit a hlavně jsem do kurzu měla obrovskou chuť. První dny jsem doslova hltala a těšila se na cvičení, které Míša ten den "odkryje". Zpočátku byly úkoly jednoduché a postupně se přitrvrzovalo. Děláním úkolů jsem strávila 1-2 hodiny denně. Dělala jsem je možná zbytečně poctivě. Myslím, že jsem nebyla zdaleka jediná, kdo při "předložkovém týdnu" měl chuť to zabalit. Velice mi pomáhala fb skupina. Sama jsem na fb skupinu nepřispívala, ale četla jsem každý dotaz a odpověď, která se objevila. Zároveň jsem se zapojila i do nepovinných "domácích úkolů". Nedělala jsem je kvůli výhře, ale hlavně kvůli zpětné vazbě, kterou jsem od Míši na vypracované úlohy dostávala. Ačkoliv jsem s tím vůbec nepočítala, štěstí se na mě usmálo a já 4 vyúkové hodiny přes skype zdarma s Míšou vyhrála. Celý kurz byl velmi pečlivě propracovaný, měl hlavu a patu. Zároveň byl dělán tak, aby to účastníky bavilo. Sama za sebe mohu říct, že jsem cítila od Míši obrovskou podporu nám s čímkoliv pomoci, cokoliv objasnit. Je vidět, že Míša dělá svoji práci ráda a srdcem. Bude-li se otvírat pokračování kurzu, velmi ráda se opět přihlásím.

Martina Brýdlováwww.penzionmartina.cz

Musím poděkovat, že mi to v praxi hodně pomohlo, co se skládání vět týče. Není to vždy bez chyby, ale vím, že to tak skoro je a za to jsem rád. Nepočítal jsem, že bych se v práci v Rakousku učil novému CNC programovacímu jazyku (v oboru své práce) a to samozřejmě v německém prostředí. Není to procházka růžovým sadem, ale při hodinách s mým šéfem jsem v daleko větším klidu, než jsem byl před začátkem absolvování kurzu při jakékoliv komunikaci. Doufám, že příští rok bude pokračování, navazání na předešlý Vámi usilovně a přehledně vypracovaný kurz by mě moc potěšilo.

Patrik Šenkeříkprogramátor

Zajímá vás, na kolik jsem ocenila tento informacemi a cvičeními nabitý kurz?

Cena kurzu je jen 3.500Kč + DPH.

Za kurz tedy zaplatíte 4.235Kč.

Cena je tedy natolik nízká, aby si ji mohl dovolit každý, kdo to s němčinou myslí vážně, na druhou stranu tvoří  pro vás určitý závazek a motivaci se němčině v následujících 2 měsících pravidelně věnovat.

Jen pro srovnání:

cena 1 skype lekce se mnou stojí 800Kč + DPH. Na to, abychom probrali, procvičili a ukotvili témata z celého online kurzu, bychom potřebovali min. 25 výukových hodin.

VY ZA CENU POUHÝCH 4 LEKCÍ ZÍSKÁTE:

 • 8 týdenní kurz
 • 8 výukových videí (jedno ka každý týden)
 • 120 různorodých cvičení (tři na každý všední den)
 • nové znalosti a souvislosti
 • nově nabyté jazykové sebevědomí
 • mou každodenní podporu
 • 14 denní garanci vrácení peněz v případě, že zjistíte, že kurz není pro vás

Můžu vám zaručit, že se vám tato investice do vlastního jazykového vzdělávání vrátí ve formě nadšení a nových znalostí.

VSTOUPIT DO KURZU

MOŽNÁ VÁS NAPADÁ:

Pro jakou úroveň je kurz vytvořen?

Slovní zásoba i gramatika odpovídají úrovni A2 - B1, tzn. mírně pokročilá znalost němčiny.

Opravdu mi tu gramatiku nalejete do hlavy?

Kouzelný proutek bohužel nevlastním, proto pokud si budete cvičení jen pasivně prohlížet, pravděpodobně se moc neposunete. Pokud ale budete aktivní a budete dělat úkoly a cvičení, která jsem pro vás připravila, můžete se spolehnout na to, že se v němčině obrovsky posunete :)

Mám už Vaši cvičebnici. Dovím se v tomto kurzu něco nového?

No jéje! Spoustu věcí! Tento kurz jsem tvořila vyloženě jako pokračování a navázání na mou cvičebnici. Pokud tedy cítíte, že je třeba posunout se ze začátečnické úrovně zase o stupeň výše, ráda vám na této cestě pomůžu.

Co když nebudu stíhat pravidelně vyplňovat cvičení?

Vůbec nic se neděje! Cvičení vám nezaberou více než 30 minut denně a můžete se k nim libovolně vracet, klidně až za týden či za dva roky. Pokud jedete v průběhu kurzu na dovolenou, můžete si samozřejmě na cvičení, která vám během dovolené utekla, sednout třeba až o týden později.

Co když v průběhu kurzu zjistím, že je pro mě kurz moc jednoduchý/složitý??

Může se stát, že v prvních týdnech kurzu zjistíte, že potřebujete jít o krok nazpět, protože nestíháte nebo slovní zásobě vůbec nerozumíte. Stejně tak se může stát, že se přihlásíte do kurzu a zjistíte, že je pro vás každé cvičení brnkačka a že jste podcenili své znalosti. Velmi mi záleží na tom, aby byli v kurzu ti, kterým kurz přináší nové znalosti, proto vám v tomto případě nabízím 14 denní garanci vrácení peněz. Pokud v prvních dvou týdnech od startu kurzu zjistíte, že jste šlápli vedle, bez dalších otázek vám vrátím celou částku zpět.

Když učím, snažím se danou gramatiku zprostředkovat mým studentům co nejjednodušeji. Někteří potřebují systém a tabulky, jiní naopak mnemotechnické pomůcky, které spojují souvislosti na základě oslích můstků a vlastních pravidel.

KE KURZU ODE MĚ NAVÍC DOSTANETE TYTO BONUSY:

GRAMATIKA V TABULKÁCH

přehledy jednotlivých gramatických témat, které vás při pravidelném procvičování podpoří

MNEMOTECHNICKÉ POMŮCKY

které vám s grafickou podporou ukážou určité gramatické souvislosti tak, jak vám je ještě nikdo neukázal

JAKÉ JSOU OHLASY NA TENTO KURZ?

Online kurz s Mišou môžem doporučiť nielen začiatočníkom, ale aj pokročilým, ktorí z toho vypadli a potrebujú rychlo znovu naskočiť na vlak...čo bol aj môj prípad. Kurz vás zbytočne nezaťažuje množstvom cvičení, práve naopak - cvičenia sú skonštruované tak, aby ste sa danú gramatickú časť naučili. Nájdete tu aj výcuc z gramatiky a tie najčastejšie chyby. Mne osobne kurz veľmi pomohol a už po treťom tyždni som získala sebavedomie ísť na pohovor, po troch rokoch kedy som neprehovorila nemecky ani vetu! S kúpou by som určite neváhala, stojí to zato a Miša je proste skvelá lektorka.

Katarína Janíková (zvěrolékařka)

„Online kurz s Míšou“ předčil má očekávání. Každý týden je věnován jednomu gramatickému celku. Základní principy jsou představeny a vysvětleny ve videích s praktickými ukázkami. Poslechy spolu s gramatickými přehledy zpestřují a doplňují jednotlivá cvičení. Prolínají se jednotlivé formy cvičení, tedy žádná rutina a bezhlavé biflování. Za mě velmi kvalitní a maximálně propracovaný online kurz, který mě posunul opět o krok dál v německém jazyce. Neváhala bych v jeho pokračování, vřele doporučuji!

Adéla Němečková (aktuálně maminka na mateřské dovolené)

Jednoduše a stručně: tento 8týdenní kurz mohu jen doporučit. Je propracovaný do nejmenších detailů a promyšlený krok za krokem. Začátečníky posune mílovými kroky dopředu, mírně pokročilé a pokročilé studenty utvrdí ve znalostech a tam, kde pokulhávali si budou jistí v kramflecích. V kurzu je spousta zajímavých postřehů, pomůcek a pouček, které vám určitě studium němčiny usnadní. Za mě 1*

Lucie Lískovcová (zdravotní sestra)

Představte si, kam se vaše znalostmi němčiny posunou, když se jim budete nadcházející dva měsíce pravidelně každý den věnovat! Není to skvělá představa?

Proto pokud už teď víte, že na své němčině chcete zapracovat, nemeškejte a přihlašte se do kurzu hned teď! 

VSTOUPIT DO KURZU

Těším se na vás uvnitř kurzu!

Potřebujete se ještě na něco zeptat? Máte další otázky, které zůstaly nezodpovězeny? Jsem tu pro vás! Neváhejte a napište mi na misa@michaelaskopalova.cz a já vám případné dotazy mile ráda zodpovím.