• Už vás nebaví sedět v koutě a slušně se usmívat, zatímco si ostatní povídají německy?

 • Chybí vám jazykové sebevědomí a jistota při tvoření vět?

 • Potřebujete, aby vám němčina v hlavě naskakovala o dost rychleji?

Odpověděli jste 3x ano! V tom případě jste tu správně!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
 • Když mluvíte nebo píšete německy, připadáte si trochu trapně, protože víte, že byste to všechno už měli znát?
 • Jste samouk, který se učí za pochodu, zároveň by ale potřeboval jasnou strukturu a hlavně pomocnou ruku?
 • Potřebujete někoho, kdo vás provede, názorně vše vysvětlí a nabídne vám spoustu praktických úkolů k procvičení?

Bude mi potěšením! 

Nyní vám nabízím kurz dokonce se 2 skvělými bonusy!

I VY MŮŽETE ZA PÁR TÝDNŮ:

 • sebejistě komunikovat s rodilými mluvčími
 • získat nové znalosti, přehled a sebedůvěru při komunikaci v němčině
 • formulovat věty tak, aby vám rodilí mluvčí nejen rozuměli, ale aby byla vaše sdělení zároveň gramaticky správně
 • začít si v němčině konečně věřit

Vytvořila jsem pro vás kurz

NĚMČINA? TO DÁM!

online kurz pro mírně pokročilé

díky kterému získáte nové znalosti, posunete své jazykové sebevědomí a začnete si v němčině konečně věřit!

Jmenuji se Míša Nofftz Skopalová, jsem lektorkou němčiny a za minulé roky jsme odučila stovky hodin, jak skupiny v jazykových kurzech, tak jednotlivce přes Skype. Přitom jsem si všimla, že u všech opravuji pořád ty samé chyby – minulý čas, slovosled, předložky, sloveso tam, kde nemá být apod. A když vidím, jaké úžasné pokroky mí studenti dělají, rozhodla jsem se s těmito tématy pomoct i vám! 

V TOMTO ONLINE KURZU DOSTANETE PŘÍSTUP DO ČLENSKÉ SEKCE, VE KTERÉ NAJDETE KAŽDÝ TÝDEN SPOUSTU CVIČENÍ, VIDEÍ A PŘEHLEDŮ. V KAŽDÉM TÝDNU SE BUDEME VĚNOVAT JEDNOMU TÉMATU A NAUČÍM VÁS JEJ KONEČNĚ SPRÁVNĚ POUŽÍVAT.

CO VŠECHNO S KURZEM ZÍSKÁTE?

5 OKRUHŮ

aneb témata (viz níže), která dělají problémy opravdu všem. Vám už teď ale nebudou!

CVIČENÍ & VIDEA & PŘEHLEDY

každý den na vás čekají tři úkoly, které vás posunou k většímu jazykovému sebevědomí

BONUSOVÉ MATERIÁLY

které se vám budou hodit nejen během tohoto kurzu

JAKÝM TÉMATŮM SE V KURZU BUDEME VĚNOVAT?

 • SLOVOSLED
 • PŘEDLOŽKY
 • SLOVESA S PŘEDPONAMI
 • MINULÉ ČASY
 • SPOJKY, SOUVĚTÍ, VEDLEJŠÍ VĚTY

JAK PROBÍHÁ ONLINE KURZ A CO OBSAHUJE?

 • ČLENSKÁ SEKCE
  Po přihlášení do kurzu a jeho následném zaplacení ode mě dostanete přístup do online členské sekce celého kurzu.
 • POSLECH, VIDEA, CVIČENÍ
  Členská sekce je strukturována tak, že nemáte šanci se v ní ztratit! Čekají na vás poslechová cvičení, práce s textem, vysvětlovací videa a spousta praktických cvičení! Cvičení si můžete buď vytisknout a zapisovat si do připravených pracovních listů, nebo si své odpovědi můžete psát do zvláštního sešitu. Každý den je doplněn o opakovací drilová cvičení ve formě mp3, která si můžete stáhnout do telefonu a trénovat se sluchátky třeba při cestě do fitka, do práce nebo do školky.
 • GRAMATIKA PO ČÁSTECH
  Nejen daná cvičení, ale i jednotlivou gramatiku probíráme po částech, takže se nemusíte bát zahlcení ;) Čemu neporozumíte hned, k tomu se můžete opakovaně vracet.
 • NOVÝ TRVALÝ NÁVYK
  Pravidelně bojujete s vlastní motivací a odsouváte němčinu na až pak? A pak je toho najednou tolik, že se vám do ní už vůbec nechce? V tomto kurzu na to půjdeme jinudy: cvičení jsou strukturována tak, že vám nezaberou více než půlhodinku denně, což je přímo optimální délka pro vytvoření nového návyku aneb cvičení, která můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra ;) Už se těšíte, jak si za dva měsíce v pohodě pokecáte s rodilými mluvčími?

PTÁTE SE, CO VÁM TENTO KURZ PŘINESE?

 

 

 

 

 • Kurz je přímo nabitý informacemi, přehledy a cvičeními, která teď už jen čekají na to, až se do nich pustíte!
 • Nemusíte ale mít strach, jestli kurz časově zvládnete. Cvičení jsem tvořila tak, aby vám během týdne nezabrala víc než půlhodinku denně. Což vůbec není moc! Zároveň ve vás ale touto pravidelnou půlhodinkou zažehneme nový návyk, dlouhodobou motivaci a chuť se němčině dále věnovat.
 • Oproti klasické výuce tak budete mít zároveň značně navrch. V případě, že něčemu neporozumíte napoprvé, můžete se k danému tématu či cvičení dle libosti opakovaně vracet.

JAK TO VYPADÁ UVNITŘ ČLENSKÉ SEKCE A CO NA KURZ ŘÍKAJÍ JEHO ÚČASTNÍCI?

Kliknutím na obrázky můžete nahlédnout dovnitř kurzu, ať víte, na co se můžete těšit ;)

Musím poděkovat, že mi to v praxi hodně pomohlo, co se skládání vět týče. Není to vždy bez chyby, ale vím, že to tak skoro je a za to jsem rád. Nepočítal jsem, že bych se v práci v Rakousku učil novému CNC programovacímu jazyku (v oboru své práce) a to samozřejmě v německém prostředí. Není to procházka růžovým sadem, ale při hodinách s mým šéfem jsem v daleko větším klidu, než jsem byl před začátkem absolvování kurzu při jakékoliv komunikaci. Doufám, že příští rok bude pokračování, navazání na předešlý Vámi přehledně vypracovaný kurz by mě moc potěšilo.
Patrik Šenkeříkprogramátor
Míšo, moc děkuji. Kurs byl fakt super a určitě se přihlásím na další pokračování. Musím zvětšit aktivní slovní zásobu, abych byla připravená na další kolo s Vámi. Ještě jednou moc díky, Vaše práce je fakt skvělá. Doporučuji Vás při každé příležitosti.
Marie Hereitovájednatelka realitní společnosti České spořitelny
Milá Míšo, chtěla bych Vám tímto poděkovat,že jsem mohla být účastníkem Vašeho osmitýdenního online kurzu. Nevěděla jsem co můžu očekávat, protože už se němčině nějaký ten pátek věnuji, ale byla jsem velmi překvapená, jak moc to bylo osm intenzivních týdnů. Moc se líbila různorodost, protože cvičení byla nejen na doplnění, ale i na poslech, něco k překladu a jako třešnička na dortu napsat každý týden krátký článek na různá témata, které jste mi vždy obratem opravené vrátila zpět. Ještě jednou děkuji a všem, kteří se chtějí zdokonalit v gramatice(a nejen v ní) určitě doporučuji.
Zuzana Kulichová zdravotní sestra
Po mnoha letech strávených v zahraničí a věčných začátcích s učením němčiny jsem objevila Míšin kurz pro mírně pokročilé němčináře. K jazykové výuce ve skupinkách jsem hodně skeptická, ale tento kurz me zaujal svoji strukturou, optimálni délkou (8 týdnů se vážně dá zvládnout!) a Míšiným nadšením. Poctivě jsem každý den procvičovala nové gramatické fenomény, pracovala s textem, opakovala a překladala a díky aktivní virtualní paní učitelce a spolužákům (příjemné online prostředí facebookove třídy) mi vzdor obavám vůbec nechyběla motivace. Po několika týdnech jsem pozorovala výrazné zlepšení své jazykové úrovně, vyšší sebevědomí při komunikaci s rodilými mluvčími a jednoznačne super pocit z dobře odvedené práce. Děkuji Vám, Míšo, za možnost učit se s Vámi a těším se na pokračování!
JUDr. Romana Hejlováwww.hausgassner.at
Němčinu se učím už mnoho let. Jako hodně lidí jsem měla němčinu na střední škole, pak jsem jí dlouho nepoužívala a ve středním věku mne najednou pracovní povinnosti dohnaly si vzpomenout na to, že jsem kdysi dělala nějaký takový jazyk. Po několik pokusech znovu začít – ať už formou návštěvy jazykové školy nebo formou výuky z učebnic pro samouky, které vyšly trochu naprázdno - jsem začala pátrat po internetu a našla Míšiny webovky a následně i její online kurz. Líbilo se mi, že si z tepla domova dělám úkoly, mohu své problémy s někým konzultovat a navíc jsem skrze facebookovou skupinu v kontaktu s lidmi, kteří v tom "lítají se mnou". Kurz je založen na každodenních úkolech po dobu 8 týdnů. Každý den určitý kousek. Ve facebookové skupině máte příležitost konzultovat nejasnosti či vše okolo, co vás k tomu napadne. Kurz mne velmi bavil. Když jsem na konci zjistila, že mám plný šanon materiálů, musím zhodnotit, že jsem za 8 týdnů udělala na němčině víc práce, než kdykoliv předtím za podobně dlouhou dobu. Kurz všem vřele doporučuji.
Alena Maňáková
Velice ráda bych poděkovala Míše za její intenzivní kurz němčiny - Gramatika pro mírně pokročilé. Na intenzivní kurz němčiny jsem se přihlásila co by věčný začátečník. Chtěla jsem udělat posun, příjmout výzvu, jestli se vydržím 8 týdnu pravidelně učit a hlavně jsem do kurzu měla obrovskou chuť. První dny jsem doslova hltala a těšila se na cvičení, které Míša ten den "odkryje". Zpočátku byly úkoly jednoduché a postupně se přitrvrzovalo. Děláním úkolů jsem strávila 1-2 hodiny denně. Dělala jsem je možná zbytečně poctivě. Myslím, že jsem nebyla zdaleka jediná, kdo při "předložkovém týdnu" měl chuť to zabalit. Velice mi pomáhala fb skupina. Sama jsem na fb skupinu nepřispívala, ale četla jsem každý dotaz a odpověď, která se objevila. Zároveň jsem se zapojila i do nepovinných "domácích úkolů". Nedělala jsem je kvůli výhře, ale hlavně kvůli zpětné vazbě, kterou jsem od Míši na vypracované úlohy dostávala. Ačkoliv jsem s tím vůbec nepočítala, štěstí se na mě usmálo a já 4 vyúkové hodiny přes skype zdarma s Míšou vyhrála. Celý kurz byl velmi pečlivě propracovaný, měl hlavu a patu. Zároveň byl dělán tak, aby to účastníky bavilo. Sama za sebe mohu říct, že jsem cítila od Míši obrovskou podporu nám s čímkoliv pomoci, cokoliv objasnit. Je vidět, že Míša dělá svoji práci ráda a srdcem. Bude-li se otvírat pokračování kurzu, velmi ráda se opět přihlásím.
Martina Brýdlováwww.penzionmartina.cz
Byla to úžasná jízda, nebyl den, z kterého bych nebyla nadšená a který by mi něco nového nepřinesl, pokaždé jsem měla možnost se něco nového naučit! Už se těším na ten navazující! Z tohoto kurzu jsem si toho odnesla opravdu hodně, ale co mi nejvíce pomůže do budoucna, je ta úžasná motivace, kterou jsi nám předala a také "kouzlo" pravidelnosti a nová užitečná slovní zásoba. Pro mě byl tento kurz jako nalezené dílky puzzle...měla jsem rozeskladané velké puzzle (do kterého jsem se mimochodem někdy snažila nacpat dílky z úplně jiného puzzle), kde mi chyběly stěžejní dílky, které jsem díky tobě našla a více jsem pochopila, jak to mám vlastně skládat a jak s tím pracovat. Tvůj kurz vždy a všude doporučuji (a nejen kurz) a moc si cením tvého odhodlání, času, trpělivosti a tvé lásky k němčině, jelikož takhle se dá učit jedině s láskou!
Alena Plhákoválingvistka na mateřské dovolené

Kurz nabízím ve dvou verzích:

BASIC

 • kompletní členská sekce
 • 120 různorodých cvičení 
 • 8 výukových videí 
 • gramatické přehledy & mnemotechnické pomůcky
 • nově nabyté jazykové sebevědomí
 • spoustu nových znalostí

VIP

 • verze BASIC rozšířená o:
 • dalších 50 interaktivních cvičení
 • přístup do uzavřené facebookové skupiny s podobně naladěnými spolužáky 
 • živá vysílání s Míšou
 • každodenní podporu v průběhu celého kurzu

 • možnost dostat zpětnou vazbu na jeden text každý týden

 • šprechtící snídaně s Míšou
 • cerfitikát o absolvování kurzu
 • balíček s překvapením (pokud dotáhnete kurz do konce) ;)

PRO SROVNÁNÍ:

cena 1 skype lekce se mnou stojí 1000Kč. Na to, abychom probrali, procvičili a ukotvili témata z celého online kurzu bychom potřebovali min. 25 výukových hodin. Vy ale můžete získat tyto znalosti za cenu pouhých 5 společných lekcí!

 • Cena je tedy natolik nízká, aby si ji mohl dovolit každý, kdo to s němčinou myslí vážně, na druhou stranu pro vás tvoří určitý závazek a motivaci se němčině po zakoupení tohoto kurzu pravidelně věnovat.
 • Můžu vám zaručit, že se vám tato investice do vlastního jazykového vzdělávání několikanásobně vrátí ve formě nadšenínových znalostí!

Jsem přesvědčená o tom, že i od vás budu po prvních týdnech kurzu dostávat podobné zprávy:

MOŽNÁ VÁS NAPADÁ:

Pro jakou úroveň je kurz vytvořen?

Slovní zásoba i gramatika odpovídají úrovni A2 - B1, tzn. mírně pokročilá znalost němčiny.

Opravdu mi tu němčinu nalejete do hlavy?

Kouzelný proutek bohužel nevlastním, proto pokud si budete cvičení jen pasivně prohlížet, pravděpodobně se moc neposunete ;) Pokud ale budete aktivní a budete dělat úkoly a cvičení, která jsem pro vás připravila, můžete se spolehnout na to, že se v němčině obrovsky posunete! Za to vám ručím!

Mám už Vaši cvičebnici. Dovím se v tomto kurzu něco nového?

No jéje! Spoustu věcí! Tento kurz jsem tvořila vyloženě jako pokračování a navázání na mou cvičebnici. Pokud tedy cítíte, že je třeba posunout se ze začátečnické úrovně zase o stupeň výše, ráda vám na této cestě pomůžu.

Čemu se na konzultaci budeme věnovat?

Záleží jen na vás. Ráda dovysvětlím cokoli, co není jasné nebo si s vámi jen nezávazně pošprechtím, abyste své teoretické znalosti procvičili v praxi.

Když učím, snažím se danou gramatiku zprostředkovat mým studentům co nejjednodušeji. Někteří potřebují systém a tabulky, jiní naopak mnemotechnické pomůcky, které spojují souvislosti na základě oslích můstků a vlastních pravidel.

KE KURZU ODE MĚ NAVÍC DOSTANETE TYTO BONUSY:

GRAMATIKA V TABULKÁCH

přehledy jednotlivých gramatických témat, které vás při pravidelném procvičování podpoří a pomůžou vám zafixovat si určité struktury

OSLÍ MŮSTKY

které vám s grafickou podporou ukážou určité gramatické souvislosti tak, jak vám je ještě nikdo neukázal

JAKÉ JSOU OHLASY NA TENTO KURZ?

Jednoduše a stručně: tento 8týdenní kurz mohu jen doporučit. Je propracovaný do nejmenších detailů a promyšlený krok za krokem. Začátečníky posune mílovými kroky dopředu, mírně pokročilé a pokročilé studenty utvrdí ve znalostech a tam, kde pokulhávali si budou jistí v kramflecích. V kurzu je spousta zajímavých postřehů, pomůcek a pouček, které vám určitě studium němčiny usnadní. Za mě 1*
Lucie Lískovcová (zdravotní sestra)
Online kurz s Mišou môžem doporučiť nielen začiatočníkom, ale aj pokročilým, ktorí z toho vypadli a potrebujú rychlo znovu naskočiť na vlak...čo bol aj môj prípad. Kurz vás zbytočne nezaťažuje množstvom cvičení, práve naopak - cvičenia sú skonštruované tak, aby ste sa danú gramatickú časť naučili. Nájdete tu aj výcuc z gramatiky a tie najčastejšie chyby. Mne osobne kurz veľmi pomohol a už po treťom tyždni som získala sebavedomie ísť na pohovor, po troch rokoch kedy som neprehovorila nemecky ani vetu! S kúpou by som určite neváhala, stojí to zato a Miša je proste skvelá lektorka.
Katarína Janíková (zvěrolékařka)
„Online kurz s Míšou“ předčil má očekávání. Každý týden je věnován jednomu gramatickému celku. Základní principy jsou představeny a vysvětleny ve videích s praktickými ukázkami. Poslechy spolu s gramatickými přehledy zpestřují a doplňují jednotlivá cvičení. Prolínají se jednotlivé formy cvičení, tedy žádná rutina a bezhlavé biflování. Za mě velmi kvalitní a maximálně propracovaný online kurz, který mě posunul opět o krok dál v německém jazyce. Neváhala bych v jeho pokračování, vřele doporučuji!
Adéla Němečková (aktuálně maminka na mateřské dovolené)
Německá gramatika - pro mnoho studentů noční můra, kvůli které se z velké části ostýchají mluvit. Jako lektorka němčiny a kolegyně jsem moc ráda, že si Míša dala obrovskou práci s tak potřebným kurzem a musím uznat, že je moc hezky strukturovaný. Přehledně se totiž v jednotlivých týdnech věnuje nejproblematičtějším gramatickým jevům, které nejprve srozumitelně a na konkrétních příkladech vysvětluje a vzápětí vybízí k procvičování. Ale nakonec ani nejde o to, CO se procvičuje, ale JAK. Moc se mi právě líbí to, že se ve cvičeních pracuje jak s psanou formou němčiny v podobě písemných cvičení, tak s mluvenou formou němčiny v podobě poslechů. Ale jako největší přínos tohoto online kurzu vidím v tom, že člověk na tu gramatiku není sám. Má k sobě kromě Míšiny pomoci na e-mailu ještě v uzavřené facebookové skupině „spolužáky“, se kterými se může radit a vzájemně se podporovat a motivovat. Nakonec taky doufám, že po absolvování tohoto kurzu přibude studentů, kteří se s německou gramatikou spřátelí a budou si v němčině více věřit a tím pádem i lépe mluvit a psát, protože právě o tom i celé to učení gramatiky je.
Míša Novotná (lektorka němčiny)

Nečekejte, že vám němčina spadne do klína! Pojďte jí aktivně naproti!

Představte si, kam se vaše znalosti němčiny posunou, když se jim budete nadcházející dva měsíce pravidelně věnovat! Žádné zpocené ruce a orosené čelo, když přijde na němčinu, za to ale sebejistota při tvoření vět a sebevědomí při komunikaci s rodilými mluvčími!

Není to skvělá představa?

Proto pokud už teď víte, že na své němčině chcete zapracovat, nemeškejte a přihlašte se do kurzu hned teď! 

Těším se na vás uvnitř kurzu!

Potřebujete se ještě na něco zeptat? Máte další otázky, které zůstaly nezodpovězeny? Jsem tu pro vás! Neváhejte a napište mi na misa@michaelaskopalova.cz a já vám případné dotazy mileráda zodpovím.