INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA NĚMČINY 

... odkudkoli a klidně i v pyžamu!

Když máte něco říct německy, začínáte se potit a nejste ve své kůži?

Už vás nebaví pasivně sledovat, jak vaše němčina upadá?

Pojďme s tím něco udělat! 

Jmenuji se Michaela Nofftz (roz. Skopalová) a žiju v Německu sedm let. Německy komunikuju každý den a dorozumím ve VE VŠECH MOŽNÝCH ŽIVOTNÍCH SITUACÍCH. Každodenní komunikace doma i v práci mě naučila rozdílnou slovní zásobu, němčinu spisovnou i hovorovou. 

Když jsem se němčinu učila před lety na gymnáziu nebo vysoké škole, v praxi jsem často narážela na zbytečnost některých slov a frází, které v učebnici sice najdete, ale v praxi je vlastně nikdy nepoužijete, protože je prostě nikdo neříká. Proto se teď soustředím raději než na učebnicový jazyk na jazyk praktický a SCHOPNOST DOROZUMĚT SE.

Věřím totiž, že jazyk je především o schopnosti umět mluvit a umět se domluvit.

Moc mě těší, že je v posledních letech o němčinu takový zájem. Němčina je v mnohých ohledech skvělou kariérní výhodou a pro Čechy a Slováky v německy mluvících zemích nutnou povinností, ke které si musí najít cestu.

A právě s tím vám pomůže výuka němčiny přes Skype!

lekce nemciny

CO VÁM UČENÍ SE MNOU PŘINESE?

Možná si nejdříve odpovězte: Poznáváte se v následujících situacích?

 • Učili jste se dlouhá léta německy, pořád ale máte pocit, že neumíte ani pípnout?
 • Nevyhovují vám skupinové kurzy, protože se nedostanete ke slovu nebo se vám nechce dojíždět?
 • Máte novou práci, ve které potřebujete němčinu a dostali jste se tak do každodenního stresu?

Všechny výše popsané situace dobře znám a pomůžu vám je překonat. Se mnou se nebudete soustředit na pasivní znalost jazyka, ale na jeho AKTIVNÍ UŽÍVÁNÍ!

A co vám tedy učení se mnou přinese?

 • Budeme se společně soustředit na váš cíl, ať už je jakýkoli.
  Nová práce? Jazyková zkouška? Schopnost se plynule domluvit? Není problém!
 • Budete se učit z pohodlí vašeho domova, klidně i v teplákách nebo pyžamu.
  Učební materiály ode mě samozřejmě dostanete!
 • Budu respektovat vaše učební tempo.
  Trpělivosti mám na rozdávání, umím ale i pěkně nakopnout!
 • Nenaučím vás německy, to opravdu nečekejte! Za to vám ale ukážu, jak se německy můžete naučit VY SAMI!
  S mou pomocí to půjde hravě!
 • Díky jazykovým znalostem se automaticky zvyší i vaše hodnota na trhu práce.
  Ale to vy asi víte sami!
Jednoho rána jsem se probudil a bydlel v Rakousku. Se sebevědomím 5 let němčiny na základní škole jsem o svých znalostech měl pouze malé, zato mylné pochyby. Velmi rychle jsem však pochopil, že s tak otřesnou němčinou bude můj život v Tyrolsku poměrně těžký. Rozhodl jsem se tedy situaci řešit. Počínaje samovýukou (ano, opravdu se donutíte první týden, někdo i druhý, ti nejlepší z vás třetí...a do měsíce už zase děláte vše možné, jen se neučíte), pokračoval jsem večerním jazykovým kurzem (2krát týdně po 3 hodinách máte pocit, ze neděláte nic jiného než sedíte v práci nebo ve škole, kde se ke slovu dostanete přesně na 5 minut), až mi kamarád doporučil Míšu. Asi teď očekáváte, že budu popisovat zázračné prozření a plynulou komunikaci po prvních třech lekcích. Zklamu vás. Míša je skvělá učitelka s neuvěřitelnou trpělivostí i k "pomalejším"studentům (díky), nicméně němčina je jazyk záludný a rozhodujícím faktorem celého procesu je čas, který výuce věnujete sami (ano, nejen Míša pozná, že jsem se na to týden nepodíval). Míša mi ovšem nabídla lidský přístup, který jsem za léta učení snad nezažil, naprostou časovou flexibilitu (ocení hlavně lidé pracovně vytížení) a zejména mne postupně přivádí k pocitu, ze můj boj s němčinou není marný. Za to vše velké DÍKY, Míšo ;)
Radek MedalArt Director, Bright IT GmbH
Míšu jsem kontaktovala s žádostí, aby mi pomohla získat certifikát B2 z Goethe institutu. V současné době žiji a pracuji ve Švýcarsku, s němčinou jsem se dostala do kontaktu až zde, tudíž mé znalosti opravdové němčiny a gramatiky byly velmi chabé. Začaly jsme v lednu, kdy jsem se stěží dokázala představit a říct, co jsem včera dělala, aniž bych neudělala hromadu chyb. A dnes, po necelém půl roce, jsem bez problémů sepsala psací část pro B1 certifikát, který bych v lednu nedokázala vytvořit ani se slovníkem, natož z hlavy a gramaticky uspořádaně. Míša je na každou hodinu výborně připravena, má k dispozici nepřeberné množství materiálů a její výukový styl je velmi efektivní. Hodiny nejsou nikdy nudné ani stresující, avšak jednoduché rozhodně také ne. Míša je zřejmě nejlepší učitelka cizího jazyku, která mě kdy učila, kéž by by i mí učitelé ve škole měli takový cit pro jazyk a uměli udělat hodinu zajímavou. Pokud z jakéhokoliv důvodu hledáte lektorku němčiny, tak ji rozhodně kontaktujte, neprohloupíte.
Katka Nováčková
Tímto bych ráda poděkovala Míše za její skvěle vykonávanou práci za ochotu, trpělivost, snahu a velmi užitečné rady při našich hodinách němčiny. Míša je na hodiny vždy precizně připravená a vše má ten správný spád. Na konci hodiny se vždy informuje, co bych chtěla příští hodinu procvičit nebo na co se zaměřit. Její rady jsou obohaceny vždy názorovými příklady pro snažší a rychlejší zapamatování. S Míšou jsem si na začátku stanovila cíle, kam se v němčině chci posunout a Míša se na mé požadavky plně zaměřila, a tak si díky ní vždy z hodiny odnáším pocit, že jsem zase o kus dál ke svému cíli, který chci v němčině dosáhnout. Míše patří každopádně velké DÍKY za práci, kterou odvádí a teším se na další spolupráci.
Katka Saganová
Potřebovala jsem německy mluvícího učitele, který mi vysvětlí v rodném jazyce případné gramatické záludnosti. Německý výklad je důležitou součástí při učení nebo zdokonalování cizího jazyka, ovšem někdy je srozumitelnější vysvětlení "polopatě" v češtině. Přínos v hodinách s Míšou vidím hlavně v její trpělivosti a podpoře, které se mi často v jazykové škole z důvodu velkého počtu lidí ve skupině nedostává. Líbí se mi její individuální přístup, proto bych ji rozhodně doporučila dál.
Lada Pospíšilová
Tímto bych chtěla Míše za vše poděkovat. Učím se doma a od letošního roku jsem začala mít povinný druhý cizí jazyk. Vybrala jsem si němčinu. Už jsem se ji předtím učila. To, co jsem se naučila za tři měsíce s Míšou, to jsem se předtím nenaučila ani za celé ty dva roky. Jsem moc ráda, že mě Míša učí. Každý týden mám jednu hodinu a nemohu si je vynachválit. Míša se na hodinu vždy pečlivě připraví, vše mi vysvětlí a záleží jí na tom, jestli všemu rozumím. Díky úkolům, které mi po hodině pošle, si probírané téma pořádně procvičím. Jsem maximálně spokojená. Všem, co se chtějí dobře naučit německy, mohu výuku s Míšou jen doporučit.
Karolína Složilová12 let
Němčinu potřebuji ve své profesi. Vzhledem k omezeným časovým možnostem jsem se rozhodla pro kurz němčiny online přes skype. Protože potřebuji komunikovat s německými dodavateli, je mým cílem se naučit praktickou němčinu se zaměřením na obchod, aktivně mluvit a reagovat v jazyce. Míša mi poskytuje vše, co potřebuji: je velmi flexibilní ohledně plánování naší výuky, flexibilní v tématech, umí motivovat Vzhledem k pracovní vytíženosti se často nestíhám na hodinu připravit, a v tom mi Míša pomůže. Gramatické nedostatky i nová slovíčka vícekrát opakujeme a vracíme se k nim v několika různých slovních spojení, takže mám šanci si je lépe zapamatovat. Jako lektorku ji mohu vřele doporučit :).
Zdenka Vašinovámajitelka firmy Techoil s.r.o.

Na moje znalosti němčiny se můžete spolehnout a udělám maximum pro to, abych k nim pomohla i vám!

MŮŽETE SI VYBRAT Z NÁSLEDUJÍCÍCH BALÍČKŮ:

5 x 60minut
Balíček vhodný pro všechny, kteří si mě na začátku chtějí trochu oťukat a poznat můj styl výuky. Jedna lekce vychází na 1200Kč.
6.000Kč/ 233€
10 x 60minut
Nejoblíbenější z balíčků. Nejčastěji objednávaný i dlouhodobými klienty. Jedna lekce vychází na 1100Kč.
11.000Kč/ 427€
15 x 60minut
Balíček objednávaný nejčastěji dlouhodobými spokojenými klienty. Jedna lekce vychází na 1000Kč.
15.000Kč/ 582€
20 x 60minut
Balíček objednávaný nejčastěji lidmi s vysokou motivací a dostatečnými časovými možnostmi. Nedoporučuji novým klientům. Lekce vychází na 900Kč.
18.000Kč/ 698€

Ceník je platný od 1.1.2024. Nejsem plátcem DPH. Ceny jsou pro individuální studenty konečné. 

CO PRO VÝUKU POTŘEBUJETE
A KDE BUDE PROBÍHAT

Je to snazší, než možná myslíte


Sama jsem v minulosti navštěvovala několik jazykových kurzů a vždycky mě šíleně otravovala cesta na kurz a zase zpátky domů, protože to pro mě byla více jak hodinová ztráta času. A přesně tomuhle se vy teď můžete vyhnout! 

 • Všechny hodiny totiž probíhají přes Skype
  Tudíž jediné, co kromě chuti začít potřebujete, je dobré PŘIPOJENÍ K INTERNETU A ÚČET NA SKYPU! Jestli potřebujete pomoct s nainstalováním programu Skype, dejte mi prosím vědět!
 • Učíte se přesně tam, kde chcete
  Nemusíte tak nikam chvátat, dobíhat na tramvaj nebo platit zbytečná kafe v kavárnách. Můžete se konečně učit z pohodlí vašeho vlastního domova, zatímco se vám pere prádlo nebo třeba peče kachna. UŠETŘÍTE SI TAK ČAS A PENÍZE strávené dojížděním na kurz nebo za lektorem!
 • Chcete více informací?
  Jestli se o možnostech skype-výuky chcete dovědět ještě pár bonusových informací navíc, rozhodněte mrkněte na tento článek >>

A ANO, JE TO I PRO MAMINKY!

Velmi často mě oslovují i maminky na mateřské dovolené, které z němčiny nechtějí \"vypadnout\". Jsme tedy zvyklí i na výuku s dětmi na klíně nebo dětským chichotáním za zády klientky. ;)  Ani DĚTI tedy UŽ NEMUSÍ BÝT PŘEKÁŽKOU!

K vašim dalším dotazům

 • ANO, připravím vás na jazykovou zkoušku, pokud je to vaše přání a cíl
 • ANO, učím i Čechy a Slováky žijící v jiných (nejen) německy mluvících krajinách
 • ANO, je možné mít každou hodinu v jiný den a jiný čas, takže už ani služební cesty či děti nemusí být překážkou
 • ANO, můžete využít společné hodiny němčiny i jako další vzdělávání, pokud si to váš zaměstnavatel přeje a nechat si kurz zaplatit zaměstnavatelem
 • ANO, učím i falešné začátečníky

CO JE JEŠTĚ DOBRÉ VĚDĚT

Nabízím 30 minut zdarma

Věřím, že jste objevili tu správnou motivaci a vnitřně tíhnete k tomu mě oslovit! Možná ale váháte a dumáte nad tím, CO KDYŽ VÁM HODINY SE MNOU NEBUDOU VYHOVOVAT. Může se to samozřejmě stát. Vždyť i já sama si vyhrazuji možnost přerušit nebo ukončit spolupráci s klienty, kteří od začátku bojují s motivací a k jednotlivým hodinám je musím tlačit nebo "nahánět". To si radši ušetříme čas a energii na obou stranách ;)

Abychom se mohli vzájemně oťukat a poznat navzájem sebe a náš styl práce, nabízím vám úvodní SEZNAMOVACÍ PŮLHODINKU (30 min) ZDARMA, po které se můžete definitivně rozhodnout, jestli do toho půjdete nebo raději vycouváte.

Před začátkem spolupráce vám doporučím přečíst si ještě:

Napište si o svou první lekci!

Sdělte mi své dosavadní zkušenosti s němčinou, vaše cíle a časové možnosti a já vám ráda připravím výuku na míru! Pokud si troufáte, budu samozřejmě velmi ráda, když mi napíšete zprávu přímo v němčině. ;)

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Potřebujete se ještě na něco zeptat? Máte další otázky, které zůstaly nezodpovězeny?

Jsem tu pro vás! Neváhejte a napište mi na misa@michaelaskopalova.cz a já vám případné dotazy mileráda zodpovím.