[VIDEO] auf/in Deutsch – jak to říct správně?

„Jak se to řekne německy?“ – věta, kterou potřebujeme od našich prvních krůčků s němčinou, spousta samouků však netuší, jak ji vyjádřit.

A co vy? Používáte správnou předložku nebo tam plácnete tu, která se zrovna namane nebo která vás napadne jako první?

Pojďme to změnit! Pojďte se obrat německy naučit vyjadřovat nejen přesně, ale navíc i gramaticky správně!

Slibuju, že za 5 minut to budete umět:

Ach ty předložky, že? Taky v nich plavete a netušíte, kam patří která? V tom případě je na čase udělat si v nich pořádek! Chybné předložky totiž dokážou pořádně zamávat s nejednou informací. Jedu z Německa, přes Německo nebo do Německa? Vidíte? Tři různé předložky a taky tři různé informace.

Přijměte pozvání do mého kurzu NĚMECKÉ PŘEDLOŽKY STRUČNĚ A JASNĚ a naučte se je správně používat, aby vám rodilí mluvčí konečně rozuměli!

 VIDEOKURZ NĚMECKÉ PŘEDLOŽKY STRUČNĚ A JASNĚ >>

Jsem lektorkou němčiny online a ráda pomůžu zlepšit znalosti němčiny i vám! Mám dostatek zkušeností ze skupinových kurzů v Německu, zároveň ale i odučené tisíce hodin jednotlivců přes Skype. V mých Skype lekcích šitých na míru vašim jazykovým cílům a potřebám vám ukážu, že němčina opravdu není tak složitá, jak jste si dosud mysleli :) Pokud potřebujete popostrčit ve vašich znalostech němčiny, pomůže vám můj jazykový test. Pokud hledáte ten správný online kurz právě pro vás, mrkněte na mé videokurzy či intenzivní kurzy. Více informací o mně najdete tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů