Němčinou k novým životním příležitostem

Když učíte přes skype, znáte své studenty jen přes obrazovku počítače. Vy v Německu a oni v Česku (nebo samozřejmě kdekoli na světě). Vzdálenost mezi mnou a mými studenty bývá často několik desítek nebo i NĚKOLIK SET KILOMETRŮ. Po počátečním oťukávání, seznamování a stydění dojde však i přes obrovskou vzdálenost v průběhu několika málo hodin k prolomení ledů a hodiny němčiny utíkají strašně rychle. Díky nejrůznějším konverzačním tématům poznám mé žáky většinou natolik, že mám pocit, JAK KDYBYCHOM SE ZNALI UŽ LÉTA.

O TO VĚTŠÍ RADOST PAK MÁM, KDYŽ SE S MÝMI SKYPE-STUDENTY MŮŽU POTKAT OSOBNĚ, POTŘÁST RUKOU A SPOLEČNĚ POPOVÍDAT O VŠEM MOŽNÉM A NEMOŽNÉM.

Minulý týden jsem se POPRVÉ potkala s někým, koho jsem do té doby znala jen přes obrazovku skypu – s MARŤOU. Půl roku jsem se vídaly takto:

Marti se podařilo sehnat si letní brigádu a praktikum ve městě, kde žiju a my se tak mohly setkat. Využila jsem příležitosti a Marťu trochu vyzpovídala. V následujím videu se tak mimo jiné dovíte, PROČ MĚ MARŤA OSLOVILA nebo CO SE JÍ LÍBÍ NA NĚMECKU A NAŠICH SPOLEČNÝCH HODINÁCH.

Mám ohromnou radost, když vidím, že společné hodiny němčiny posouvají mé studenty a klienty tím správným směrem. Je to moc příjemný pocit, že dělám to pravé a pomáham ostatním k lepším znalostem němčiny a novým příležitostem. Díky za to!

Díky, Marti!

Chcete se i vy se mnou učit německy? Pojďte do toho >>

Jsem lektorkou němčiny online a ráda pomůžu zlepšit znalosti němčiny i vám! Mám dostatek zkušeností ze skupinových kurzů v Německu, zároveň ale i odučené tisíce hodin jednotlivců přes Skype. V mých Skype lekcích šitých na míru vašim jazykovým cílům a potřebám vám ukážu, že němčina opravdu není tak složitá, jak jste si dosud mysleli :) Pokud potřebujete popostrčit ve vašich znalostech němčiny, pomůže vám můj jazykový test. Pokud hledáte ten správný online kurz právě pro vás, mrkněte na mé videokurzy či intenzivní kurzy. Více informací o mně najdete tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů