[VIDEO] 7 slov, která vyslovujete špatně

Německá výslovnost – to není jen samé chrčení a ráčkování.

Německá výslovnost je soubor logických pravidel, která se vyplatí znát, jelikož nám ulehčí nejen porozumění rodilým mluvčím, ale hlavně jednodušší dorozumění se s nimi.

Jako lektorka němčiny pravidelně opravuji chybnou výslovnost u mých studentů. Vybrala jsem z mých lekcí 7 horkých kandidátů (rozumějte 7 jednoduchých slovíček), jejichž výslovnost si spolu se mnou můžete otestovat:

Tak co? Kolikrát se mi podařilo vás nachytat? ;)

Chcete se i vy podívat správné německé výslovnosti pěkně na zoubek? V tom případě naskočte do mého kompletního online kurzu, který vás provede úskalími jednotlivých hlásek i slov.

Začněte konečně mluvit, jako byste s němčinou vyrůstali odmalička. Rozlučte se s přízvukem, který hned odhalí, že jste z Česka nebo Slovenska. Jako mávnutím kouzelného proutku si s rodilými mluvčími začnete o dost víc rozumět!

MLUV JAKO NĚMEC! KURZ SPRÁVNÉ NĚMECKÉ VÝSLOVNOSTI

Jsem lektorkou němčiny online a ráda pomůžu zlepšit znalosti němčiny i vám! Mám dostatek zkušeností ze skupinových kurzů v Německu, zároveň ale i odučené tisíce hodin jednotlivců přes Skype. V mých Skype lekcích šitých na míru vašim jazykovým cílům a potřebám vám ukážu, že němčina opravdu není tak složitá, jak jste si dosud mysleli :) Pokud potřebujete popostrčit ve vašich znalostech němčiny, pomůže vám můj jazykový test. Pokud hledáte ten správný online kurz právě pro vás, mrkněte na mé videokurzy či intenzivní kurzy. Více informací o mně najdete tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů