[VIDEO] Zkratky, které vás učebnice němčiny nenaučily

usw., z.B., d.h. – kdo by je neznal, že?

Víte ale, že v němčině existuje i spousta jiných zkratkových slov, která se používají na denní bázi? Pojďte se je se mnou naučit:

Jak správně tušíte, spoustu z těchto zkratek mě němčinářské učebnice ani studium germanistiky nenaučily. Naučil mě je až život v Německu a pravidelný kontakt s rodiláky.

A co vás teď můžu naučit já? Třeba jak rodiláci mluví, když se nikdo nedívá. Tedy žádná spisovná němčina jako ve večerních zprávách či novinových článcích, ale hovorová němčina, kterou jsou rodilí mluvčí prošpikovaní skrz naskrz. Vy můžete taky ;)

Po tomhle kurzu přestanete mluvit jako kniha, ale začnete mluvit jako rodiláci:

Stačí kliknout na obrázek nebo SEM >>

Jsem lektorkou němčiny online a ráda pomůžu zlepšit znalosti němčiny i vám! Mám dostatek zkušeností ze skupinových kurzů v Německu, zároveň ale i odučené tisíce hodin jednotlivců přes Skype. V mých Skype lekcích šitých na míru vašim jazykovým cílům a potřebám vám ukážu, že němčina opravdu není tak složitá, jak jste si dosud mysleli :) Pokud potřebujete popostrčit ve vašich znalostech němčiny, pomůže vám můj jazykový test. Pokud hledáte ten správný online kurz právě pro vás, mrkněte na mé videokurzy či intenzivní kurzy. Více informací o mně najdete tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů