Členy v němčině a jak na ně

Der, die nebo das? Kdo se v tom má vyznat, že? Vím, že gramatické rody v němčině jsou pro spoustu samouků doslova peklo, proto jsem na začátku ledna uspořádala živé vysílání, ve kterém jsme se těmto malým slovíčkům podívali pořádně na zoubek.

A vy se teď můžete podívat na záznam!

Omluvte prosím sníženou kvalitu začátku videa (Facebook někdy bohužel komprimuje záznamy živých vysílání na úkor kvality). Slibuju vám ale, že se kvalita zlepší hned po několika málo minutách ;)

Několikrát jsem ve videu ukazovala nejrůznější přehledy. Spoustu z nich najdete např. i v tomto kurzu, který můžete už jen do 27.11.2022 získat se dvěma parádními dárky navíc! Tak si ho nenechte ujít!

JDU TO OMRKNOUT >>

Jsem lektorkou němčiny online a ráda pomůžu zlepšit znalosti němčiny i vám! Mám dostatek zkušeností ze skupinových kurzů v Německu, zároveň ale i odučené tisíce hodin jednotlivců přes Skype. V mých Skype lekcích šitých na míru vašim jazykovým cílům a potřebám vám ukážu, že němčina opravdu není tak složitá, jak jste si dosud mysleli :) Pokud potřebujete popostrčit ve vašich znalostech němčiny, pomůže vám můj jazykový test. Pokud hledáte ten správný online kurz právě pro vás, mrkněte na mé videokurzy či intenzivní kurzy. Více informací o mně najdete tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů