Hovorová němčina v hlavní roli

  • Lámali jste si na dovolené v Rakousku hlavu nad tím, co vám to ten soused ve vedlejším karavanu každé odpoledne povídal?
  • Dívali jste se na německý film a nerozuměli, co to ti rodiláci žblebtali?

Dost možná totiž mluvili hovorově. Tedy ne jako kniha, ani jako učebnice němčiny, ale zkrátka tak, jak jim zobák narost´.

Chcete i vy v němčině zazářit a přiblížit se rodilým mluvčím?

V tom případě pro vás mám hned několik tipů, které si nesmíte nechat ujít:

1. minilekci zdarma, ve které vám ukážu, že nejde všechno překládat doslova (pokud se teda nechcete ztrapnit nebo zdlouhavě vysvětlovat, jak jste to mysleli):

2. video, díky kterému naopak uvidíte, co doslova přeložit můžete a budete tak moct vyšperkovat váš mluvený či písemný projev. A to se fakt hodí:

3. kompletní kurz HOVOROVÁ NĚMČINA PRO KAŽDÝ DEN, ve kterém se naučíte spoustu slovíček a idiomů z praktického života a budete tak moct líp zapadnout mezi rodiláky ;)

hovorová němčina

Dejte mi vědět, co jste se naučili! Budu se těšit!

Jsem lektorkou němčiny online a ráda pomůžu zlepšit znalosti němčiny i vám! Mám dostatek zkušeností ze skupinových kurzů v Německu, zároveň ale i odučené tisíce hodin jednotlivců přes Skype. V mých Skype lekcích šitých na míru vašim jazykovým cílům a potřebám vám ukážu, že němčina opravdu není tak složitá, jak jste si dosud mysleli :) Pokud potřebujete popostrčit ve vašich znalostech němčiny, pomůže vám můj jazykový test. Pokud hledáte ten správný online kurz právě pro vás, mrkněte na mé videokurzy či intenzivní kurzy. Více informací o mně najdete tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů